Reklama

Terespol: Iza pierwsza w Biegu Jacka

25 sierpnia (niedziela) odbył się X Bieg Siedleckiego Jacka. Impreza z roku na rok przyciąga większą grupę miłośników biegania i chodzenia z kijkami. Startują dzieci, młodzież, a także dorośli. W sumie w dziesiątej edycji siedleckiego biegu wystartowało półtora tysiąca uczestników.

Najpierw na linii startu stanęli uczestnicy półmaratonu. Najszybciej 21 km i 97 m pokonał Andrzej Leończuk (11:15), drugi był Michał Biały (1:11:57), a trzeci Bartek Falkowski (1:14:14). Wśród pań wygrała Justyna Śliwiak (1:27:18), drugie miejsce zajęła Magdalena Pawlak (1:28:17), a trzecie Białorusinka Alena Shumik (1:29:24).

W biegu na 5 km zawodnicy pokonywali trasę wytyczoną ulicami Siedlec. Walka była zacięta, ostatecznie najszybszy okazała się Kamil Młynarz (15:35 ), drugi linię mety minął Sebastian Duszyński (15:39), a trzeci Wojciech Karwowski (15:43). Obsada biegu wśród kobiet była bardzo mocna.

Ostatecznie po zaciętej i wyrównanej walce najszybsza była, pochodząca z Terespola, Izabela Paszkiewicz (16:50). Na drugim stopniu podium stanęła Angelika Mach (16:52), a trzecia linię mety minęła Ewa Jagielska (16:56).

materiał Terespol MOK
tekst: Krystyna Pucer
zdjęcia: Iza Paszkiewicz
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Chór Kanon śpiewał z Orkiestrą w Filharmonii (galeria)

Dnia 17 listopada chór KANON pod kierunkiem Grzegorza Kulickiego wystąpił z Orkiestrą Filharmonii Lubelskiej w koncercie „Moniuszko inaczej śpiewany”. Kanon działający przy Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu został zaproszony przez panią dr. hab. Małgorzatę Nowak – koordynatora Akademii Chóralnej „Śpiewająca Polska” z Lublina.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Policjanci odzyskali urządzenia warte 30 tys. zł

Bialscy policjanci odzyskali sprzęt i urządzenia budowlane o łącznej wartości 30 tys. zł. Mienie wstawione zostało do jednego z bialskich lombardów. Do sprawy zatrzymany został 29-letni mieszkaniec powiatu łosickiego. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Policjanci odzyskali przywłaszczony telefon

Za przywłaszczenie mienia odpowie 44-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzewany jest o przywłaszczenie pozostawionego w taksówce telefonu komórkowego. Wartość strat oszacowana została na kwotę 1,5 tys. zł. Policjanci odzyskali mienie, które powróciło już do właściciela. 44-latek zarzuty usłyszy w zakładzie karnym, gdzie obecnie odbywa karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa.

Czytaj więcej »

Reklama