Reklama

Kulinarnie i sportowo na międzyrzeckich jeziorkach (zaproszenie)

Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty dnia 24 sierpnia 2019 roku o godzinie 15:00 na obszarze Międzyrzeckich Jeziorek (pole namiotowe MOSiR) organizują otwartą imprezę dla mieszkańców.
Międzyrzec Podlaski Polecamy Ważne
Mapa

Impreza Kulinarno – Sportowa – sposobem na aktywizację społeczności lokalnej będzie imprezą interaktywną. Znany polski kucharz pochodzenia francuskiego David Gaboriaud będzie zgłębiał tajniki zdrowego żywienia jak również zaprosi do wspólnego gotowania osoby z publiczności.

Jednocześnie uczestnicy imprezy będą mogli bezpłatnie skorzystać z kajaków i rowerów wodnych – poznać piękne widoki Międzyrzeckich Jeziorek z innej perspektywy. Na koniec odbędzie się występ zespołu Chłopcy z bandu. Projekt finansowany jest z funduszy unijnych PROW 2014-2020 w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania.


materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
tekst i plakat: Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Międzyrzec Podlaski: Kulinarnie i sportowo na Międzyrzeckich Jeziorkach (film)

24 sierpnia Stowarzyszenie Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty zorganizowało na obszarze Międzyrzeckich Jeziorek imprezę kulinarno – sportową dla mieszkańców. W programie wydarzenia znalazł się m.in. pokaz kulinarny polskiego kucharza francuskiego pochodzenia Davida Gaboriauda, który zdradzał tajniki zdrowego żywienia, jak również zaprosił gości do wspólnego gotowania.

Czytaj więcej »

Sławatycze: Folkowa Biesiada nad rzeką Bug (galeria)

24 sierpnia br. w Sławatyczach w sobotnie popołudnie nad rzeką Bug odbyła się XXXII Międzynarodowa Biesiada Nadbużańska. Biesiada Nadbużańska zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury, Zespół Szkół i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Sławatycze. Honorowy patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal i Starosta Bialski

Czytaj więcej »

Reklama