Reklama

Łomazy: Stypendia pomostowe przyznane

W gminie Łomazy zakończył się ponownie ogłoszony nabór wniosków o przyznanie Stypendium Pomostowego 2019/2020 Segment II przy patronacie Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego i Stowarzyszenia Społeczno-Kuturalnego „Tłoka” w Koszołach, w ramach XVII edycji Programu Stypendiów Pomostowych realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.

Wnioski złożyło pięciu tegorocznych maturzystów, którzy rozpoczną naukę na dziennych studiach I stopnia w polskich publicznych uczelniach akademickich. Lokalna Komisja Stypendialna w dniu 7 sierpnia br. dokonała formalnej i merytorycznej oceny wniosków oraz innych dokumentów niezbędnych do przyznania stypendiów zgodnie z Programem. Zaopiniowano pozytywnie cztery. 

W 2019 roku po raz pierwszy udzielono rekomendacji Studentce Gminy Rossosz. Program realizowany jest przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Tłoka w Koszołach od 2015 roku. Dotychczas z Programu skorzystało 20 stypendystów. Stypendia wypłacane są w 10 miesięcznych ratach po 500 zł.

materiał: gmina Łomazy
tekst: Agnieszka Horaczyńska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Warsztaty wakacyjne dla dzieci w Koszołach (zaproszenie)

Wójt Gminy Łomazy oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Tłoka” zapraszają dzieci na warsztaty wakacyjne Lato na Wsi 2019, które odbywają się w dniach 31.07 , 07.08, 14.08, 21.08, 28.08 w godz. 10:30 – 15:00 w siedzibie Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej (Koszoły 40). Zajęcia są bezpłatne. 

Czytaj więcej »

Reklama