Reklama

Kryminałki: Stracił panowanie nad BMW, w organizmie miał ponad promil alkoholu

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna kierując BMW, w miejscowości Cicibór Duży stracił panowanie nad pojazdem wjeżdżając do przydrożnego rowu.

Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad promil alkoholu. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem. Do zdarzenia doszło przed godz. 23:00 w miejscowości Cicibór Duży. Policjanci powiadomieni zostali przez świadka o zdarzeniu drogowym. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jadące przed nim auto wpadło w poślizg zjeżdżając do przydrożnego rowu.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Tam funkcjonariusze ustalili, że 25-latek który kierował autem na szczęście nie doznał żadnych obrażeń ciała. Wyczuli jednak od niego woń spożytego alkoholu.

Badanie potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Urządzenie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie 25-latka. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał, że pił alkohol przed zdarzeniem. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Bądźmy czujni i nie odwracajmy oczu, kiedy widzimy, że ktoś łamie przepisy lub podejrzanie się zachowuje. Od tego czy zareagujemy może zależeć czyjeś zdrowie i życie.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: 3 latek śmigłowcem przetransportowany do Lublina. Wpadł pod auto na Sidorskiej

Biała Podlaska: Pacjent skradł na oczach personelu szpitala zestaw diagnostyczny. Uciekł, używając siły fizycznej wobec lekarza i pielęgniarki. // Międzyrzec Podlaski: 26 latek wybił szybę w cukierni rzucając w nią butelką. // Koroszczyn: Przywłaszczenie pozostawionego w barze portfela z gotówką. // Bokinka Pańska: Pożar i całkowite spalenie 313 bel słomy. // Biała Podlaska: 19 latek wspólnie z kumplem skradli alkohol z supermarketów wart prawie 1.800 zł. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu zabawek poprzez internet. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu kubków poprzez internet. // Biała Podlaska: 24 latka przyjmowała bezwartościowe przedmioty pod zastaw w lombardzie. Znajomym wypłaciła w ten sposób ponad 4.500 zł. // Biała Podlaska: 3 latek urwał się z objęć babci i wpadł pod nadjeżdżające auto. Śmigłowcem przetransportowano chłopca do lubelskiego szpitala. // Biała Podlaska: Zniszczone umyślnie Volvo. // Biała Podlaska: 29 letni kierowca z 3 promilami alkoholu i orzeczonym zakazem prowadzenia samochodów. // Biała Podlaska: 24 latek z niewielkimi ilościami narkotyków. // Sławacinek Nowy: 19 latek sprawcą podpalenia bel słomy. Straty oszacowano na 10.000 zł. // Woskrzenice Duże: Pobity przez trzech mężczyzn Białorusin. // Janów Podlaski: Zaparkowany przed Urzędem Gminy wóz OSP uboższy o 130 litrów oleju napędowego. // Terespol: 33 letni rowerzysta z prawie dwoma promilami i sądowym zakazem jazdy rowerem.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Nietrzeźwy 14-latek za kierownicą nissana

Radzyński sąd rodzinny i nieletnich zajmie się sprawą 14-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który w ubiegłą sobotę zabrał samochód należący do rodziców i urządził sobie nim przejażdżkę. Okazało się, że na domiar złego nieletni wsiadł za kierownicę osobowego nissana mając ponad półtorej promila alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Reklama