Reklama

Impreza z okazji zakończenia wakacji w Konstantynowie (zaproszenie)

Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski oraz Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie zapraszają 31 sierpnia do Parku Platerów w Konstantynowie na imprezę z okazji zakończenia wakacji. Początek atrakcji od godz. 14:00.
Gmina Konstantynów Kultura Polecamy
Park Platerów w Konstantynowie Mapa

W programie: Przesłuchania do VI Konkursu Wokalnego “Śpiewać Każdy Może”, zajęcia animacyjne oraz gry i zabawy dla najmłodszych, spektakl “Pinokio” w wykonaniu Teatru “Forma” z Białegostoku.

materiał: gmina Konstantynów
info / plakat: GCK w Konstantynowie
zdjęcie: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Powiat: Program naprawczy szpitala, komunikacja autobusowa i finanse na remont drogi Rossosz – Kozły

Tematy podejmowane na Zarządzie dotyczyły: skarg na działalność, informacji z walki z ASF na terenie powiatu, programu naprawczego i powołania Rady Społecznej szpitala w Międzyrzecu Podlaskim, zmian w budżecie, wsparcia finansowego Miasta Biała Podlaska, regulaminu wynagradzania nauczycieli, umowy na usługi w transporcie zbiorowym komunikacją autobusową, zabezpieczenia środków na remont drogi Rossosz – Kozły i ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej.

Czytaj więcej »

Targowiska: notowania z 16 – 19 września

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica od 80 do 90 zł za tonę, jaja kurze od 40 do 90 groszy za sztukę, jabłka od 1 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1 do 3,5 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Reklama