Reklama

Kryminałki: Uszkodzona konstrukcja dachu sceny na Placu Wolności

Bohukały: Włamanie do budynku mieszkalnego i kradzież wędki i skrzynki z akcesoriami wędkarskimi. // Wisznice: 24 letni kierowca nietrzeźwy za kółkiem. // Biała Podlaska: Kradzież roweru pozostawionego przy bloku mieszkalnym. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu butów. // Dołha: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu quada. // Biała Podlaska: Uszkodzona konstrukcja dachu nad sceną na Placu Wolności. Poszkodowane Bialskie Centrum Kultury. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie portfela w restauracji centrum handlowego. // Biała Podlaska: Kierowca BMW z 0.7 promilami alkoholu w organizmie.

14.08.2019 r. BOHUKAŁY,
Nieznany sprawca dokonał włamania do budynku mieszkalnego, skąd skradł wędki koloru czarnego oraz skrzynkę z akcesoriami wędkarskimi na szkodę mieszkanki gm. Terespol.

18.08.2019r. WISZNICE, ul. Władysława Zawadzkiego
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osob. m-ki VW Golf 24-letniego mieszkańca gm. Zalesie, będącego w stanie nietrzeźwości.

16.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży, pozostawionego bez zabezpieczenia przy bloku mieszkalnym, roweru marki CAMBER ONILL na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

26.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży buty. Pomimo dokonania przez pokrzywdzonego zapłaty, nie otrzymał on zamówionego towaru jak też zwrotu pieniędzy.

09.08.2019r. DOŁHA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Drelów. Nieznany sprawca oferował na portalu ogłoszeniowym pojazd quad, a po otrzymaniu zaliczki nie wywiązał się z transakcji urywając kontakt z kupującym. Pokrzywdzony nie otrzymał zwrotu wpłaconej zaliczki.

09.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, pl. Wolności
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia aluminiowego elementu dachu zainstalowanej na Placu Wolności w Białej Podlaskiej sceny, poprzez przełamanie jednej z rurek, będącej elementem konstrukcji belki tego dachu na szkodę Bialskiego Centrum Kultury.

16.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany sprawca w restauracji znajdującej się na terenie Centrum Handlowego dokonał przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkańca gm. Sosnówka.

16.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
F-sze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem BMW mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Wojewódzkie Święto Skarbówki (galeria)

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej podsumowanie działalności za okres styczeń – sierpień 2019 r. Na Placu Wolności w Białej Podlaskiej miały miejsce w dniu 10 września wojewódzkie obchody święta pracowników i funkcjonariuszy lubelskiego KAS.

Czytaj więcej »

Ciesz się latem z kosmitami (zaproszenie)

“Ciesz się latem z kosmitami” to festyn rekreacyjno – sportowy na który zaprasza Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.  Start 14 sierpnia 2019 r. godz. 11.00 plac zabaw przy ul. Zygmunta Starego na Osiedlu Jagiellońskim! W programie: zabawy ruchowe, konkursy sportowe, działania plastyczne, gry i zabawy edukacyjne, mega bańki, szczudlarz, wata cukrowa i inne niespodzianki!

Czytaj więcej »

Reklama