Reklama

Kryminałki: Nie ustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony weekend na skrzyżowaniu ulic Krucza i Długosza w Białej Podlaskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Hundai, nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia z Audi. Policjanci ustalili też, że kierowca drugiego pojazdu nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała jedna osoba. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 10:20 na skrzyżowaniu ulic Krucza i Długosza w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Hundai, 48-letni mieszkaniec Tychów, doprowadził do zderzenia z Audi. Mężczyzna wyjeżdzając z drogi podporządkowanej prawdopodobnie wjechał pod nadjeżdżające z prawej strony auto. Po tym hundai uderzył w przydrożną latarnię.

Drugim pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 29-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba, pasażerka hundaia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzeganie przepisów, wyobraźnia, rozsądek oraz umiejętność przewidywania różnych sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama