Reklama

Kryminałki: Włamanie do namiotu gastronomicznego

Biała Podlaska: Złodziej dostał się do namiotu gastronomicznego jednego z lokali gastronomicznych. Kradzież art. spożywczych i alkoholu. // Połoski: Kradzież pił motorowych i spawarki z pomieszczenia gospodarczego. // Piszczac: Uszkodzenie samochodu Audi. // Biała Podlaska: Sprawca zabrał pozostawiony w sklepie telefon komórkowy.

11.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, wykonał rozcięcie w zamkniętym i zabezpieczonym kłódką namiocie gastronomicznym jednego z lokali, po czym skradł artykuły spożywcze i przemysłowe w tym alkohol, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

11.08.2019 r. POŁOSKI,
Nieznany sprawca, z pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży dwóch pił motorowych oraz spawarki indukcyjnej na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

09.08.2019 r. PISZCZAC,
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Audi poprzez celowe zarysowanie elementów powłoki lakierniczej na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

12.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Anny Jagiellonki
Nieznany sprawca, na terenie sklepu zabrał w celu przywłaszczenia zagubiony telefon komórkowy m-ki Samsung S9 należący do obywatelki Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Próba oszustwa na podstawie maila z nakazem zapłaty! Uważajmy!

Kostomłoty: Włamania do garaży. Kradzież benzyny, akumulatora, lewarka i klucza do kół. // Biała Podlaska: Wykorzystane dane firmy a na ich podstawie zawarte dwie umowy telekomunikacyjne. // Biała Podlaska: Próba oszustwa za pomocą internetu. Poszkodowany otrzymał maila wzywającego do uregulowania należności a następnie nastąpiła próba dokonania płatności przy użyciu numeru karty bankowej. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez nieuczciwego sprzedawcę poprzez internet. Zapłaciła za fotelik samochodowy który do dziś nie dotarł do kupującej. // Ogrodniki: 69 letni kierowca z 2,5 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zhakowane telefony komórkowe. Kradzież danych

Biała Podlaska: Zhakowane telefony komórkowe. Włamanie na konto społecznościowe. Ingerencja w dane prywatne. // Terespol: Zdewastowany samochód. Sprawca naniósł na lakier zieloną farbę. // Janów Podlaski: Zatrzymany w ruchu drogowym kierowca z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego portfela. // Biała Podlaska: Ustalona i zlikwidowana melina z rozrobionym alkoholem w mieszkaniu 54 latki. // Biała Podlaska: Atak nieznanego mężczyzny. Prysnął gazem łzawiącym w twarz kobiety i skradł torebkę. // Tuliłów: 28 letni kierowca prowadził samochód ciężarowy w stanie nietrzeźwości. // Biała Podlaska: 23 letni kierowca z 1,2 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Odpowie za kradzież jednośladów

Za kradzież rowerów odpowie 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło na początku ubiegłego roku na terenie Białej Podlaskiej, a wartość strat oszacowana została na kwotę 900 zł. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia. Mężczyzna zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwa. Zarzuty usłyszał również 31-letni paser. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama