Reklama

Kryminałki: Włamanie do namiotu gastronomicznego

Biała Podlaska: Złodziej dostał się do namiotu gastronomicznego jednego z lokali gastronomicznych. Kradzież art. spożywczych i alkoholu. // Połoski: Kradzież pił motorowych i spawarki z pomieszczenia gospodarczego. // Piszczac: Uszkodzenie samochodu Audi. // Biała Podlaska: Sprawca zabrał pozostawiony w sklepie telefon komórkowy.

11.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, wykonał rozcięcie w zamkniętym i zabezpieczonym kłódką namiocie gastronomicznym jednego z lokali, po czym skradł artykuły spożywcze i przemysłowe w tym alkohol, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

11.08.2019 r. POŁOSKI,
Nieznany sprawca, z pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży dwóch pił motorowych oraz spawarki indukcyjnej na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

09.08.2019 r. PISZCZAC,
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Audi poprzez celowe zarysowanie elementów powłoki lakierniczej na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

12.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Anny Jagiellonki
Nieznany sprawca, na terenie sklepu zabrał w celu przywłaszczenia zagubiony telefon komórkowy m-ki Samsung S9 należący do obywatelki Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama