Reklama

1. Strażacki Rajd Rowerowy (zaproszenie)

Wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają na pierwszą edycję Strażackiego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 17 sierpnia (sobota). Start zaplanowany jest na godz. 10:00 spod świetlicy wiejskiej w Sławacinku Starym (gm. Biała Podlaska). Zapisy tylko do 14 sierpnia!
Gmina Biała Podlaska Polecamy Sport
Sławacinek Stary Mapa

Organizatorzy zapraszają druhów i ich rodziny oraz sympatyków OSP. Zapisywać się można telefonicznie pod nr telefonu 697 332 300.

Rowerzyści przejadą ok. 45 km na trasie: Sławacinek Stary – Sitnik – Leśna Podlaska – Ossówka – Hrud – Grabanów – Kaliłów. 

Na zakończenie rajdu (ok. godz. 15:00) ognisko integracyjne na “Popówce” w Kaliłowie . 


materiał: gmina Biała Podlaska
info / plakat: UG w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sławacinek Stary: Na razie swoimi siłami budują chodnik (galeria)

Pracuje Fundusz Sołecki. W tym roku Rada Sołecka Sławacinka Starego (gm. Biała Podlaska) postanowiła większość funduszy (17 tysięcy 840 zł) przeznaczyć na budowę 117 metrów chodnika w centrum miejscowości. Budowa kolejnych odcinków z Funduszy Sołeckich przez kolejnych wiele lat być może nie będzie już potrzeba, wszystko zależy od oceny projektu Urzędu Gminy Biała Podlaska który z funduszy rządowych zakłada budowę łącznie około 5 kilometrów chodnika w Sławacinku Starym w jednym rzucie.

Czytaj więcej »

Pomysłowe dęciaki z Łomaz (galeria)

O sile tkwiącej w orkiestrach dętych przekonywała niegdyś Halina Kunicka. Słowa jej przeboju sprzed lat nie straciły wymowy, a dowodem choćby postępy orkiestry dętej OSP z Łomaz. Grają razem od 31 lat i nie zamierzają przerywać dobrej passy. Trudno nie wyrazić im uznania za konsekwencję i upór.

Czytaj więcej »

Sławacinek Stary: Warsztaty kulinarne (galeria)

Przez najbliższe trzy dni, w Świetlicy w Sławacinku Starym, Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej, słychać będzie dźwięki typowo kuchennych prac związanych z gotowaniem, pieczeniem, smażeniem, podduszaniem, parowaniem. Po całej okolicy natomiast będą niosły się fantastyczne zapachy kusząco-naprowadzające. Gdy już ktoś wpadnie do Świetlicy, będzie mógł zobaczyć dziesięć pań i kilku instruktorów większość czasu przebywających w świetlicowej kuchni. To warsztaty kulinarne jakie trwają realizowane dzięki projektowi!

Czytaj więcej »

Reklama