Reklama

Poznaj uroki rzeki Krzny! Spływ 20 km (zaproszenie)

Poznaj uroki rzeki Krzny. W sierpniu mimo występującej roślinności stan wody na Krznie jest dobry. Zapraszamy na kajaki 17 sierpnia (sobota), godz. 11:00, Kajaki na Krznie (Czosnówka-Nowosiółki 20 km) koszt 40 zł
Gmina Biała Podlaska Gmina Zalesie Polecamy
Mapa

Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania posiłku oraz transportu na miejsce i z powrotem (ustalana indywidualnie). Zapisy pod numerem telefonu 501 266 672, mailowo pod adresem: [email protected]ail.com lub poprzez fb Kajaki Studzianka do wyczerpania limitu miejsc.

materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst zdjęcia: Łukasz Węda Prezes Stowarzyszenia
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Czosnówka: Siłownia pod chmurką (film) (galeria)

Pomysł na siłownię otwartą w ostatnich dniach w Czosnówce, na placu po byłej szkole, urodził się w głowach mieszkańców już dawno. Gdy spojrzy się na historię placu o którym mowa, to co roku Gmina Biała Podlaska i Fundusz Sołecki Czosnówki wzbogaca go o jakiś element wypoczynkowo – rekreacyjny. W tym roku postanowiono skorzystać ze środków rządowych, programu budowy Otwartych Stref Aktywności. Efekt jest i już można z siłowni korzystać!

Czytaj więcej »

Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają na wyjątkowy cykl biegów pt. Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 Będzie to rywalizacja biegaczy oraz zawodników Nordic Walkingu po terenach leśnych i polnych od 12 stycznia do 14 listopada 2020.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Kłusownicze sieci na starorzeczu Krzny w Neplach

Międzyrzec Podlaski: Uszkodzone umyślnie Audi parkujące przy Brzeskiej. // Konstantynów: Zatrzymany w drodze, 52 letni kierowca, z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. // Małaszewicze Małe: Nietrzeźwy 57 letni kierowca motoroweru. // Neple: Starorzecze Krzny miejscem zastawienia kłusowniczych sieci i nielegalnego połowu ryb.

Czytaj więcej »

Reklama