Reklama

Ogólnopolska Kampania Zadbaj o słuch 60+ również w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Również w Białej Podlaskiej  realizowana jest Ogólnopolska Kampania Zadbaj o słuch - bądź w kontakcie ze światem. W ramach niej osoby powyżej 60 roku życia mogą bezpłatne zbadać słuch a przy tym pomóc dzieciom z wadą słuchu.

Badania  realizowane są w oddziale Słuchmed przy ul. Piłsudskiego 13/6, ul. Warszawskiej 14 (II piętro pok. 2013) oraz przy ul. Terebelskiej 67a.

Dlaczego to takie ważne?
Wykonując badanie słuchu ACS Słuchmed lokalne ośrodki edukacyjno-rehabilitacyjne, które zajmują się opieką nad dziećmi niedosłyszącymi oraz  Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieciom z wadą słuchu.  Za każde jedno badanie, czyli bezpłatne badanie słuchu jednej osoby pow. 60 roku życia firma ACS Słuchmed przekazuje 10zł (dziesięć złotych) ww. instytucjom.

Ja umówić się na badanie? 
Wystarczy zarezerwować wizytę pod numerem tel. 814 714 004, pod adresem mailowym: [email protected] lub osobiście w jednym z oddziałów Słuchmed w najbliższej okolicy. Uwaga: podczas rejestracji należy podać hasło „ZADBAJ O SŁUCH”.

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info / plakat: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Porady Radio Biper: Zajady – jakie są przyczyny powstawania? Skuteczne sposoby walki z zajadami

Zajady (z łac. cheilitis, cheilosis) określane są zamienne terminem zapalenia kątów ust. To stany zapalne, które nie tylko powodują szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak ból, pieczenie, zaczerwienienie i pękanie skóry, utrzymujące się przez długi czas, lecz także dyskomfort psychiczny dla pacjenta, który obserwuje u siebie nieestetyczne owrzodzenia w okolicy ust. Wiele osób, które boryka się z tym problemem zdrowotnym, zastanawia się, co powoduje zajady. Przyczyny mogą być różne – znając źródło tej uciążliwej przypadłości, łatwiej z nią walczyć. Kto jest najbardziej narażony na wystąpienie zajadów i jakie działania zapobiegawcze warto podjąć, aby uniknąć pojawienia się pękania kątów ust i nadżerek w przyszłości?

Czytaj więcej »

Biała Niedziela w Wisznicach (zaproszenie)

Urząd Gminy Wisznice informuje, że 22 grudnia mieszkańcy gminy mogą skorzystać z bezpłatnych porad specjalistycznych, które odbędą się w ramach Białej Niedzieli w Ośrodku Zdrowia w Wisznicach. Konsultacje rozpoczynają się o godz. 9:00. Szczegóły na poniższej planszy. 

Czytaj więcej »

Reklama