Reklama

EdWood zatrudnia i płaci za Twoje studia!

EdWood Biała Podlaska zatrudni: kobiety i mężczyzn na produkcję i kierowcę wózka podnośkowego. CV proszę przesyłać na adres: [email protected] bądź ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska. Nowy projekt EdWood nosi nazwę: "Zapłacimy za Twoje studia!" Jeśli masz zdolności matematyczno-fizyczne, świetną pamięć, chcesz studiować, pracować i zarabiać to skontaktuj się z nami. CV proszę przesyłać na adres: [email protected] bądź ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska, tel. 83 342 36 06.

materiał: EdWood Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Nowe możliwości w czasach niepewności

Umowy handlowe zwarte do tej przez UE przynoszą coraz lepsze wyniki w eksporcie i imporcie towarów – podsumowuje KE w swoim sprawozdaniu. Najnowszym przykładem jest układ zawarty z Kanadą (CETA). Rosnąca sieć umów handlowych UE stwarza możliwości gospodarcze dla pracowników w całej Europie. Dzięki eksportowi poza Unię pracę ma ponad 36 mln osób.

Czytaj więcej »

Trwa nabór do służby w Nadbużańskim Oddziale SG – dokumenty od kandydatów przyjmowane są również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, w trybie ciągłym prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. Dokumenty od kandydatów do służby w SG, przyjmowane są już nie tylko w siedzibie NOSG w Chełmie ale również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu. Do końca 2019 roku planuje się przyjąć do służby jeszcze 45 funkcjonariuszy.

Czytaj więcej »

Praca w renomowanej firmie – Budomex!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Budomex” sp. z o.o. w Białej Podlaskiej zatrudni osoby na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI BUDOWLANEJ! Czeka praca w renomowanej firmie, stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem socjalnym! CV oczekiwane są w Budomexie ul. Brzeska 156 pokój 2 lub na adres e-mail: [email protected]

Czytaj więcej »

Reklama