Reklama

EdWood zatrudnia i płaci za Twoje studia!

EdWood Biała Podlaska zatrudni: kobiety i mężczyzn na produkcję i kierowcę wózka podnośkowego. CV proszę przesyłać na adres: [email protected] bądź ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska. Nowy projekt EdWood nosi nazwę: "Zapłacimy za Twoje studia!" Jeśli masz zdolności matematyczno-fizyczne, świetną pamięć, chcesz studiować, pracować i zarabiać to skontaktuj się z nami. CV proszę przesyłać na adres: [email protected] bądź ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska, tel. 83 342 36 06.

materiał: EdWood Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Praca: Trwa nabór do służby w Nadbużańskim Oddziale SG

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, w trybie ciągłym prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. Dokumenty od kandydatów do służby w SG, przyjmowane są już nie tylko w siedzibie oddziału w Chełmie, ale również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu. W tym roku planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy.

Czytaj więcej »

Pasja + Praca + Pomaganie = zawód: terapeuta zajęciowy

Czy nie byłoby cudownie mieć pracę, którą się po prostu lubi? Czy chcesz robić w pracy to co przynosi Ci największą przyjemność, której poświęcasz tylko wolne chwile? Czy chcesz zarabiać i przy tym pomagać innym? Jeżeli na te pytania Twoja odpowiedz jest twierdząca to znaczy, że masz dobre serce i szanse zrealizować się zawodowo jako terapeuta zajęciowy.

Czytaj więcej »

Reklama