Reklama

Biała Podlaska: Uczciwy znalazca przyniósł torebkę pod drzwi plebanii

Wczoraj do bialskiej komendy zgłosił się kapłan jednej z parafii na terenie miasta. Z relacji duchownego wynikało, że nieznana osoba pozostawiła torebkę przy drzwiach plebanii. Wewnątrz poza osobistymi rzeczami znalazł się również portfel z dokumentami oraz niemal tysiącem złotych. Dziękujemy znalazcy za uczciwość i godną naśladowania postawę.

Wczoraj do dyżurnego komendy zgłosił się kapłan jednej z bialskich parafii. Ksiądz przyniósł ze sobą dość niecodzienny przedmiot. Była to damska torebka, która dwa dni wcześniej znaleziona została przy drzwiach plebanii.

Wewnątrz torebki znajdowały się przedmioty należące do jej właścicielki, w tym klucze czy okulary. Był tam również portfel wraz z dokumentami i niemal 1000 zł.

Jak nadmienił duchowny od momentu znalezienia torebki, informacja o tym ogłaszana była wśród wiernych, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Nikt nie zgłosił się po jej odbiór. Wówczas postanowił przynieść ją na komendę.

Kiedy torebka z zawartością trafiła do bialskich policjantów, ci ustalili adres zamieszkania właścicielki odnalezionych przedmiotów. Okazało się, że jest to mieszkanka powiatu mińskiego. W ciągu najbliższych dni, właścicielka zguby odbierze ją z rąk bialskich policjantów. Dziękujemy znalazcy za uczciwość i godną naśladowania postawę.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama