Reklama

Międzyrzec Podlaski: Festyn Żeglarski “Na Stanicy” 2019 (film)

03 sierpnia Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim zaprosiło na kolejną edycją  Festynu Żeglarskiego "Na Stanicy" w Międzyrzecu Podlaskim.

Na gości czekały m.in. gry i zabawy, konkursy, pokazy ratownictwa wodnego a także atrakcje muzyczne. Na scenie odbył się Przegląd Pieśni Żeglarskich i Turystycznych. Zagrali: Luz Band, Roman Roczeń oraz EKT Gdynia.
 
– Rozpoczęliśmy zbiórką krwi. Oddały krew aż 33 osoby, zebraliśmy prawie 15,5 l krwi, więc naprawdę bardzo cieszymy się z tego powodu. Jak co roku, najważniejszym elementem festynu jest bezpieczeństwo wypoczynku nad wodą i wszystkie związane z tym elementy – mówi Leszek Szczerbicki, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim. 

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Niewybuch znaleziony podczas prac polowych

Mieszkaniec gm. Kodeń znalazł podczas prac polowych niewybuch pochodzący z okresu II wojny światowej. Mężczyzna od razu powiadomił Policję. Wczoraj „niebezpieczne znalezisko” zostało zneutralizowane. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że takich przedmiotów nie należy dotykać, a tym bardziej przenosić.

Czytaj więcej »

Zaginiony: Bartosz Wołowik

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona : Bartosz Wołowik s. Mariusz, Beata ur. 2005.02.12 zam.21-500 Biała Podlaska ul. Mickiewicza

Czytaj więcej »

Porady: Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?

Czytaj więcej »

Reklama