Reklama

Międzyrzec Podlaski: Festyn Żeglarski “Na Stanicy” 2019 (film)

03 sierpnia Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim zaprosiło na kolejną edycją  Festynu Żeglarskiego "Na Stanicy" w Międzyrzecu Podlaskim.

Na gości czekały m.in. gry i zabawy, konkursy, pokazy ratownictwa wodnego a także atrakcje muzyczne. Na scenie odbył się Przegląd Pieśni Żeglarskich i Turystycznych. Zagrali: Luz Band, Roman Roczeń oraz EKT Gdynia.
 
– Rozpoczęliśmy zbiórką krwi. Oddały krew aż 33 osoby, zebraliśmy prawie 15,5 l krwi, więc naprawdę bardzo cieszymy się z tego powodu. Jak co roku, najważniejszym elementem festynu jest bezpieczeństwo wypoczynku nad wodą i wszystkie związane z tym elementy – mówi Leszek Szczerbicki, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim. 

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Lataj bezpiecznie!

115 linii znalazło się na zaktualizowanej „czarnej liście” przewoźników lotniczych. Jednocześnie po 11 latach z wykazu dotyczącego bezpieczeństwa lotniczego wykreślono przewoźników lotniczych z Gabonu. – Staramy się zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie tylko pasażerom w Europie, lecz również na całym świecie – powiedziała komisarz Adina Vălean.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: 13 XII – Pamiętamy

13 XII – Pamiętamy jest akcją cykliczną, organizowaną przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Co roku spotykamy się przy pomniku Solidarności przy ulicy Warszawskiej aby oddać hołd ofiarom stanu wojennego.

Czytaj więcej »

Reklama