Reklama

Międzyrzec Podlaski: Festyn Żeglarski „Na Stanicy” 2019 (film)

03 sierpnia Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim zaprosiło na kolejną edycją  Festynu Żeglarskiego "Na Stanicy" w Międzyrzecu Podlaskim.

Na gości czekały m.in. gry i zabawy, konkursy, pokazy ratownictwa wodnego a także atrakcje muzyczne. Na scenie odbył się Przegląd Pieśni Żeglarskich i Turystycznych. Zagrali: Luz Band, Roman Roczeń oraz EKT Gdynia.
 
– Rozpoczęliśmy zbiórką krwi. Oddały krew aż 33 osoby, zebraliśmy prawie 15,5 l krwi, więc naprawdę bardzo cieszymy się z tego powodu. Jak co roku, najważniejszym elementem festynu jest bezpieczeństwo wypoczynku nad wodą i wszystkie związane z tym elementy – mówi Leszek Szczerbicki, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim. 

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terespol: Kolędy na różne głosy (galeria)

W miniona sobotę i niedzielę (25 i 26 stycznia) kolędy wschodniosłowiańskie były w centrum uwagi licznej widowni Terespola..Przez dwa dni hala Miejskiego Ośrodka Kultury rozbrzmiewała niezwykłymi interpretacjami kolę i szczedriwek, poruszających wyobraźnię wierzących. Podczas jubileuszowej, 25.edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd Wschodniosłowiańskich zaprezentowały się 24 zespoły z czterech krajów.

Czytaj więcej »

Terespol: Iza Paszkiewicz wygrała w Hiszpanii!

Iza Paszkiwicz wraz z kadrą Polski przyjechała do Hiszpanii bezpośrednio z ciężkiego zgrupowania w Ostii we Włoszech, gdzie szlifowały formę przed wiosennymi startami.W stolicy Andaluzji – Sewilli, 26 stycznia zastała je świetna pogoda, temperatura oscylowała w granicach 8 stopni.

Czytaj więcej »

Reklama