Reklama

Biała Podlaska: Speed Dating sposobem na zawarcie nowych znajomości

We współczesnym zabieganym i pełnym hałasu świecie poznawanie ludzi i nawiązywanie z nimi relacji nie jest łatwe. Specjalnie z myślą o takich sytuacjach, w 1998 roku niejaki Yaacov Deyo wymyślił speed dating czyli szybkie randki. 2 sierpnia w bialskim pubie Jazzanova (ul. Artyleryjska ) odbyło się pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Speed Dating: Biała Podlaska".

Speed Dating to metoda zawierania kontaktów międzyludzkich o charakterze towarzyskim lub nawet miłosnym, polegająca na sesjach krótkich rozmów (limitowanych czasowo przez organizatora) i selekcji przez uczestników osób, z którymi chcieliby skontaktować się poza sesją. W bialskiej edycji  akcji udział w wydarzeniu wzięło udział 10 osób. Spotkanie poprowadzili Jakub Jańczuk (psycholog) oraz Norbert Kucharzak (właściciel Pubu Jazzanova).

– Pierwsze spotkanie skierowane było do osób w wieku 19-35 lat, ale kolejne będą organizowane z myślą również do innych grupach wiekowych. W planach jest m.in. spotkanie dla osób z grupy 60+ – mówi pomysłodawca i współorganizator wydarzenia Paweł Iwaniuk.


materiał: Biała Podlaska miasto
info: Paweł Grzegorz Iwaniuk
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama