Reklama

Sidney Polak i Abradab na Muzycznym Lecie 2019 w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

17 sierpnia (sobota) na terenie Międzyrzeckich Jeziorek odbędzie druga edycja imprezy pn. Muzyczne Lato. W tym roku na scenie wystąpi Sidney Polak oraz Abradab. W programie oprócz koncertów również moc atrakcji w ramach festynu rodzinnego. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Program: 

16:00 – Festyn Rodzinny

19:00
– Abradab

AbradAb to raper i producent muzyczny, znany przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Kaliber 44, którego był współzałożycielem. Od 2002 roku prowadzi także solową działalność artystyczną. Laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Piotr Banach, Bosski Roman, Maciej Maleńczuk, Wojciech Waglewski, Grubson, IGS, L.U.C., Lukatricks, O.S.T.R. oraz Rahim.

21:00 –
Sidney Polak

Sidney Polak – muzyk, kompozytor, autor tekstów, od 1990 roku perkusista w zespole T.Love, z którym nagrał około 15 albumów i zagrał około 3 tysięcy koncertów. Na swoim koncie ma trzy płyty solowe z autorskimi kompozycjami i tekstami, będącymi połączeniem muzyki reggae, hip-hop i folk. Po wydaniu pierwszego solowego albumu, w roku 2004, Sidney Polak został uhonorowany trzema Fryderykami w kategoriach: autor, kompozytor oraz album roku – muzyka alternatywna.

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto / kultura
info / grafiki: MOK w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama