Reklama

Festyn Rodzinny w Ossówce (film) (galeria)

30 czerwca Koło Gospodyń Wiejskich “Ossowianki” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosili na festyn rodzinny z atrakcjami. Impreza odbyła się na placu przy starej szkole w Ossówce.

Przez cały dzień trwania imprezy z pewnością nie można było narzekać na nudę. Wśród atrakcji szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz zbroi rycerskich oraz walki rycerzy. W ramach festynu odbył się również konkurs piosenki dziecięcej oraz turniej sportowy z nagrodami. Największą radość miały dzieci, które mogły korzystać również z atrakcji specjalnie przygotowanych dla nich. Do dyspozycji mieli gry i zabawy, malowanie twarzy, puszczanie wielkich baniek mydlanych czy robienie tatuaży. Dla młodzieży przygotowana była zabawa taneczna. Na wszystkich czekały również słodkości i ognisko z kiełbaskami.

materiał: gmina Leśna Podlaska
zdjęcia: Przemysław Zawiślak

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sosnówka: Spłonął dom. Potrzebna pomoc rodzinie przy jego odbudowie!

Kilka dni temu ogień pochłonął cały dobytek rodziny z Gminy Sosnówka. Arek, Kasia i ich dzieci Jaś i Ala w krótkiej chwili stracili zupełnie wszystko. Jest to rodzina, która zawsze wszystkim pomaga, ale dziś są przerażeni, bo utracili ukochany dom. Przyjaciele i znajomi rodziny nie czekali długo. Już na drugi dzień po tragedii na zrzutka.pl pojawił się wpis o tragedii i rozpoczęła się akcja zbierania pieniędzy na remont i odbudowę domu zniszczonego pożarem.

Czytaj więcej »

Reklama