Reklama

Festyn Rodzinny w Ossówce (film) (galeria)

30 czerwca Koło Gospodyń Wiejskich “Ossowianki” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosili na festyn rodzinny z atrakcjami. Impreza odbyła się na placu przy starej szkole w Ossówce.

Przez cały dzień trwania imprezy z pewnością nie można było narzekać na nudę. Wśród atrakcji szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz zbroi rycerskich oraz walki rycerzy. W ramach festynu odbył się również konkurs piosenki dziecięcej oraz turniej sportowy z nagrodami. Największą radość miały dzieci, które mogły korzystać również z atrakcji specjalnie przygotowanych dla nich. Do dyspozycji mieli gry i zabawy, malowanie twarzy, puszczanie wielkich baniek mydlanych czy robienie tatuaży. Dla młodzieży przygotowana była zabawa taneczna. Na wszystkich czekały również słodkości i ognisko z kiełbaskami.

materiał: gmina Leśna Podlaska
zdjęcia: Przemysław Zawiślak

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

„Odjazdowe zakończenie wakacji” w Multicentrum (zaproszenie)

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na edukacyjne warsztaty pod hasłem „Odjazdowe zakończenie wakacji”, które odbędą się 29.08.2019 r. o godzinie 16.00. Wielu atrakcjom czekającym na uczestników wydarzenia będzie towarzyszył motoryzacyjny klimat.

Czytaj więcej »

Terespol: Jarmark Rękodzielniczy (film)(galeria)

W niedzielę 11 sierpnia odbył się w parku miejskim Jarmark Rękodzielniczy, w którym wzięło udział wielu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników z naszego regionu oraz z Białorusi. Każdy mógł wziąć udział w ciekawych warsztatach: kowalskich, tkackich, wikliniarskich czy też garncarskich dla najmłodszych przygotowano dmuchane zamki.

Czytaj więcej »

Piszczac: Festyn z przestrogą! Bawiła się Dobrynka! (galeria)

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Terespolu uczestniczyli w Festynie Rodzinnym, który odbył się w minioną sobotę w miejscowości Dobrynka. Funkcjonariusze przygotowali dla uczestników stoisko policyjne. Nie zabrakło również informacji na temat bezpiecznego wypoczynku w ramach prowadzonej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Czytaj więcej »

Reklama