Reklama

IV Uliczna Międzyrzecka Dycha (zaproszenie)

Międzyrzec Podlaski Sport
Międzyrzec Podlaski, ul. Zarówie 86 Mapa

Zapraszamy do kibicowania podczas imprezy biegowej pn. IV Uliczna Międzyrzecka Dycha, która odbędzie się w Międzyrzecu Podlaskim (ul. Zarówie 86)  już w najbliższą niedzielę 28 lipca, start  godz. 11:00. W programie oprócz biegu na 10 km również nordic walking na dystansie 5 km oraz biegi dla dzieci. 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
plakat: UM w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

3 dniowe obchody Święta Niepodległości w Terespolu (galeria)

Terespol świętował 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez 3 dni. Zrealizowanych w tym czasie zostało kilka inicjatyw społecznych. Odbył się turniej tenisa ziemnego, turniej szachowy, gra terenowa, debata społeczna, potańcówka w klimacie dwudziestolecia międzywojennego, bieg ulicami miasta a także wystawa historyczna i koncert pieśni patriotycznych. Tradycyjnie złożono też wieńce pod pomnikiem.

Czytaj więcej »

Sport: IV Uliczna Międzyrzecka Dycha (film) (galeria)

28 lipca w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się IV edycja imprezy biegowej pn. Uliczna Międzyrzecka Dycha. Mimo upału w imprezie wzięło udział ponad 300 osób. Zawodnicy mieli do wyboru tytułowy bieg na 10 km, ale  również nordic walking na dystansie 5 km – wszystkie z podziałem na kategorie wiekowe. Przygotowane były również krótkie trasy dla dzieci. Wydarzenie wpisało się w cykl Grand Prix Traktu Brzeskiego.

Czytaj więcej »

Reklama