Reklama

Dzień Sportu w Starej Bordziłówce (galeria)

07 lipca Stowarzyszenie “Otwarta Wieś” i Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosili do Starej Bordziłówki na “Dzień Sportu”. W programie wydarzenia znalazł się turniej siatkarski o puchar sołtysa wsi oraz konkurencje sportowe z nagrodami. 


Na najmłodszych czekały również dodatkowe atrakcje, a wśród nich: malowanie tatuaży, wata cukrowa, dmuchaniec oraz wielkie bańki mydlane. Po wyczerpujących zmaganiach sportowych na wszystkich czekało ognisko z kiełbaskami.

Dziś mała galeria zdjęć a już niebawem nasza relacja filmowa na naszym kanale na >>> YouTube <<<.

materiał: gmina Leśna Podlaska
zdjęcia: Małgorzata Mieńko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Sierż. szt. Krzysztof Iwan z tytułem Wicemistrza Polski Policji w Bieganiu Po Schodach

Tytuł Wicemistrza Polski Policji w Bieganiu Po Schodach zostaje w bialskiej komendzie. Obronił go sierżant sztabowy Krzysztof Iwan, który w ostatnią sobotę wystartował w Biegu po Schodach Collegium Altum w Poznaniu. W jubileuszowej, piątej edycji biegu funkcjonariusz poprawił swój ubiegłoroczny wynik. Teraz 17 pięter pokonał w 1 minutę i 48 sekund! Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

Czytaj więcej »

Sportowcy i działacze z Terespola na Gali 100 lecia PKOL w Warszawie

W sobotę, 26 października 2019 r. w warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się uroczysta Gala z okazji 100-lecia powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Gośćmi specjalnymi byli: polscy medaliści olimpijscy, Prezydent RP Andrzej Duda, Prezydent MKOl Thomas Bach, Prezydent Stowarzyszenia Europejskich Komitetów Olimpijskich Janez Kocijańcić, Minister Sportu.

Czytaj więcej »

Reklama