Reklama

Dzień Sportu w Starej Bordziłówce (galeria)

07 lipca Stowarzyszenie “Otwarta Wieś” i Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosili do Starej Bordziłówki na “Dzień Sportu”. W programie wydarzenia znalazł się turniej siatkarski o puchar sołtysa wsi oraz konkurencje sportowe z nagrodami. 


Na najmłodszych czekały również dodatkowe atrakcje, a wśród nich: malowanie tatuaży, wata cukrowa, dmuchaniec oraz wielkie bańki mydlane. Po wyczerpujących zmaganiach sportowych na wszystkich czekało ognisko z kiełbaskami.

Dziś mała galeria zdjęć a już niebawem nasza relacja filmowa na naszym kanale na >>> YouTube <<<.

materiał: gmina Leśna Podlaska
zdjęcia: Małgorzata Mieńko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: #EUandME na Olsztyn Green Festival

Podczas tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival uczestnicy po raz pierwszy mogli odwiedzić strefę #EUandME, przygotowaną przez Komisję Europejską w Polsce. Motywem przewodnim przygotowanych aktywności była możliwość realizacji pasji w Unii Europejskiej, zaś wiodące tematy to ekologia, sztuka oraz sport. W strefie europejskiej przez 3 dni wspólnie bawiły się całe rodziny.

Czytaj więcej »

Piszczac: Festyn z przestrogą! Bawiła się Dobrynka! (galeria)

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Terespolu uczestniczyli w Festynie Rodzinnym, który odbył się w minioną sobotę w miejscowości Dobrynka. Funkcjonariusze przygotowali dla uczestników stoisko policyjne. Nie zabrakło również informacji na temat bezpiecznego wypoczynku w ramach prowadzonej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Czytaj więcej »

Reklama