Reklama

Żarciowozy z wizytą w Białej Podlaskiej. Będzie wyżerka! (zaproszenie)

od do
Biała Podlaska Polecamy
Biała Podlaska, Plac Wolności Mapa

Biała Podlaska znalazła się na trasie „Żarciowozy Tour”. Food Trucki  z potrawami kuchni z całego świata zaparkują na bialskim Placu Wolności w dniach 19-21 lipca. Będzie można zasmakować m.in. włoskie pszenne placki – piadiny z dodatkami, soczyste burgery, sandwiche, zapiekanki, hod-dogi, tajskie lody, bąbelkowe gofry, węgierskie langosze, świeże owoce w czekoladzie i wiele innych smakołyków. 

Dodatkowo organizatorzy trasy zapewniają atrakcje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. Patronatem honorowy nad wydarzeniem sprawują Street Food Polska oraz Miasto Biała Podlaska.

Żarciowozy czynne będą: piątek od godz. 15:00 do 21:00, sobota: od 12:00 do 21:00, niedziela: od 12:00 do 20:00.

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info / plakat: Żarciowozy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 190 tys zł na koncie WOŚP! A to jeszcze nie koniec! (film) (galeria)

Lato w środku zimy! To w sercach! Wczoraj, 12 stycznia zagrała WOŚP! Bialski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy mieścił się w Urzędzie Miasta przy Placu Wolności. 28. Finał odbywał się pod hasłem „Wiatr w żagle”. Późną nocą podliczono niedzielną zbiórkę kilkuset wolontariuszy którzy kwestowali do puszek. Zebrano prawie 190 i pół tysiąca złotych. A to jeszcze nie koniec!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Święta tuż, tuż… Jarmark Bożonarodzeniowy (galeria)

Za kilka dni tysiące rodaków usiądzie do wigilijnego stołu, aby w towarzystwie najbliższych móc przełamać się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze, krzepiące serce życzenia. 21 grudnia Bialskie Centrum Kultury przygotowało na placu Wolności efektowni jarmark bożonarodzeniowy. Uczestniczyło w nim kilkudziesięciu wystawców z różnych stron kraju. Oferta, którą zaproponowali bialczanom, spełniała najbardziej wybredne wymagania.

Czytaj więcej »

Reklama