Reklama

Praca: Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wólce Dobryńskiej

Wójt gminy Zalesie ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej. Oferty należy składać do 30 lipca do godz. 12:00, listownie lub osobiście w Urzędzie Gminy Zalesie (51-512 Zalesie, ul. Warszawska 34, pok. nr 17).

 

>>> PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA <<<

 

materiał: praca / gmina Zalesie
info: UG w Zalesiu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 1 mln 856 tys złotych pracuje w wakacje w bialskiej oświacie (film) (galeria)

W dniu dzisiejszym, prezydent Michał Litwiniuk wspólnie z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Stanisławem Romanowskim i pracownikami merytorycznymi Urzędu Miasta, odwiedzili szkoły i przedszkole na terenie miasta Biała Podlaska. W placówkach oświatowych trwają obecnie największe z zaplanowanych na ten rok remontów i inwestycji. W sumie 1 mln 656 tys 600 zł Rada Miasta przeznaczyła na inwestycje w bialskim szkolnictwie, dodatkowe 200 tys zł przeznaczono na bieżące remonty.

Czytaj więcej »

Kodeń: Jarzębina w Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich

Od 5 lipca do 15 września 2019 roku trwa Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej. Organizatorami turnieju jest Katolickie Radio Podlasie, Fundacja Polskie Centrum Radiowe i Wójt Gminy Garwolin. Patronat nad wydarzeniem objęła Maria Koc, Wicemarszałek Senatu RP. Sponsorami nagród w Turnieju KGW są: Grupa Arche, Siedlecka Manufaktura Kawy oraz Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe.

Czytaj więcej »

Reklama