Reklama

Speed Dating w Białej Podlaskiej już 2 sierpnia! (zaproszenie)

Biała Podlaska Polecamy
Mapa

We współczesnym zabieganym i pełnym hałasu świecie poznawanie ludzi i nawiązywanie z nimi relacji nie jest łatwe. Specjalnie z myślą o takich sytuacjach, w 1998 roku niejaki Yaacov Deyo wymyślił speed dating czyli szybkie randki. Jest to metoda zawierania kontaktów międzyludzkich o charakterze towarzyskim lub nawet miłosnym, polegająca na sesjach krótkich rozmów (limitowanych czasowo przez organizatora) i selekcji przez uczestników osób, z którymi chcieliby skontaktować się poza sesją.

Już 2 sierpnia w bialskim Pubie Jazzanova odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Speed Dating: Biała Podlaska”. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się przez formularz, który zostanie udostępniony w poniedziałek 15 lipca o godzinie 19:00, na stronie: Pierwsza edycja „Speed Dating: Biała Podlaska” skierowana jest do osób w wieku 19-35 lat, ale kolejne spotkania będą organizowane z myślą również o innych grup wiekowych. W planach jest m.in. spotkanie dla osób z grupy 60+.

Spotkanie poprowadzą Jakub Jańczuk (psycholog) oraz Norbert Kucharzak (właściciel Pubu Jazzanova).


materiał: Speed Dating Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Speed Dating sposobem na zawarcie nowych znajomości

We współczesnym zabieganym i pełnym hałasu świecie poznawanie ludzi i nawiązywanie z nimi relacji nie jest łatwe. Specjalnie z myślą o takich sytuacjach, w 1998 roku niejaki Yaacov Deyo wymyślił speed dating czyli szybkie randki. 2 sierpnia w bialskim pubie Jazzanova (ul. Artyleryjska ) odbyło się pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Speed Dating: Biała Podlaska”.

Czytaj więcej »

Reklama