Reklama

Kryminałki: Zderzenie trzech aut na DK-2

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 23:00 na drodze K-2 w m. Sławacinek Nowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, 32-latek najechał na tył lawety jadącego przed nim samochodu. Po tym uderzył w jadące z przeciwka Infinity. Badanie wykazało 1,2 promila alkoholu w jego organizmie. W wyniku zdarzenia mężczyzna oraz pasażer auta doznali obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 23:00 na drodze K-2 w miejscowości Sławacinek Nowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW 32-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski, najechał na tył lawety jadącego przed nim samochodu marki Mercedes Vito. Drugim pojazdem kierował 32-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia mercedes dachował zatrzymując się w przydrożnym rowie, a wypięta laweta wyrzucona została do przeciwległego rowu.

Następnie BMW zjechało na przeciwny pas ruchu i uderzyło w jadący prawidłowo samochód marki Infinity. Po tym również zjechało do rowu. Infinity kierował 36-letni obywatel Rosji.

Zarówno kierujący Mercedesem jak też Infinity w chwili zdarzenia byli trzeźwi, natomiast badanie kierowcy BMW potwierdziło 1,2 promila alkoholu w jego organizmie. 32-latek na widok policjantów wyjął butelkę z alkoholem, który zaczął spożywać. Od mężczyzny pobrana została krew do badań. Pozwoli to na ustalenie ilości alkoholu u kierowcy w momencie zdarzenia.

W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca i pasażer BMW, którzy doznali obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Alkohol to obok prędkości jedna z głównym przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem

Bialscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Terebela. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący VW 27-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Do szpitala trafił mężczyzna który spadł z dachu przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej

Terespol: Kradzież portfela i dokumentów podczas podróży pociągu. // Wygoda: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu strzał do łuku dziecięcego poprzez internet. // Terespol: Pożyczka zawarta na dane nieświadomej, pokrzywdzonej osoby. // Horbów Kolonia: Dwóch mężczyzn umyślnie uszkodziło stół bilardowy. // Biała Podlaska: 29 letni kierujący z promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 44 letni kierujący z 1 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Podczas prac budowlanych mężczyzna spadł z dachu. Przewieziony został do szpitala.

Czytaj więcej »

Reklama