Reklama

BLGD: 22 lipca rusza nabór wniosków o przyznanie pomocy

Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania informuje, że w dniach od 22 lipca do 5 sierpnia 2019 r. odbędą się nabory wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19,2 “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: http://blgd.eu/category/c53-ogloszenia/

 

materiał: powiat / gospodarka
tekst / grafika: BLGD

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: BLGD ma pieniądze na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej (film)

W Urzędzie Gminy Biała Podlaska, odbyło się w dniu 17 października szkolenie przeprowadzone przez Mariusza Kostkę, prezesa Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie było otwarte dla wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o środki z zakresów: Podejmowanie działalności gospodarczej oraz Rozwijanie Działalności Gospodarczej.

Czytaj więcej »

Kulinarnie i sportowo w Gnojnie (zaproszenie)

Stowarzyszenie Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty zaprasza na wydarzenie pn. Impreza Kulinarno – Sportowa – sposobem na aktywizację społeczności lokalnej, która odbędzie się w sobotę 19 października w Schronisku Młodzieżowym w Gnojnie. Początek o godz. 12:00.

Czytaj więcej »

Trwa nabór do służby w Nadbużańskim Oddziale SG – dokumenty od kandydatów przyjmowane są również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, w trybie ciągłym prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. Dokumenty od kandydatów do służby w SG, przyjmowane są już nie tylko w siedzibie NOSG w Chełmie ale również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu. Do końca 2019 roku planuje się przyjąć do służby jeszcze 45 funkcjonariuszy.

Czytaj więcej »

Reklama