Reklama

Biała Podlaska: Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców miasta i okolic (zaproszenie)

„Co to jest firma? Po co komu praca? Czy pieniądze są trwałe? Jak zostać dziennikarzem? Czy kleszcze są złowieszcze? Gdzie znajduje się woda? Jak powstaje tęcza? Ile nóg ma owad?” – na te i inne pytania dzieci ciekawych świata odpowiedzą już w tym roku akademickim m. in. wykładowcy Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Rusza projekt, przy realizacji którego PSW współpracuje z Urzędem Miasta Biała Podlaska. Rekrutacja trwa od 1 lipca 2019 r. do 5 września 2019 r.

Uczelnia serdecznie zaprasza do zapisów na popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. „Akademia Miłośników Wiedzy” to projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Jego celem jest m. in. inspirowanie dzieci do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań oraz pokazanie fascynującego świata nauki.  Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach wiekowych: 6-7, 8-9, 10-11 lat, a ich program dostosowany jest do wieku uczestników. W tym samym czasie, natomiast w innej sali odbędą się również zajęcia z psychologiem przeznaczone dla rodziców w celu podniesienia ich kompetencji społecznych i wychowawczych m.in. umiejętności nawiązywania lepszych relacji z dziećmi, efektywniejszej komunikacji i skutecznego wspierania dzieci w rozwoju społecznym. Projekt jest kontynuacją działającego od sześciu lat Uniwersytetu Dziecięcego PSW. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Formularze zgłoszeniowe: http://www.pswbp.pl/index.php/rekrutacja-amw-/dokumenty-rekrutacyjne-ii-rok-20192020-amw?lang=pl

Więcej informacji:

ACEU pokój 335 R (budynek z zegarem, II piętro)

Nr tel.: 83 344 99 81, e-mail: [email protected]

Godziny (poniedziałek-piątek) 7:30 – 15:30


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama