Reklama

Biała Podlaska: Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców miasta i okolic (zaproszenie)

„Co to jest firma? Po co komu praca? Czy pieniądze są trwałe? Jak zostać dziennikarzem? Czy kleszcze są złowieszcze? Gdzie znajduje się woda? Jak powstaje tęcza? Ile nóg ma owad?” – na te i inne pytania dzieci ciekawych świata odpowiedzą już w tym roku akademickim m. in. wykładowcy Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Rusza projekt, przy realizacji którego PSW współpracuje z Urzędem Miasta Biała Podlaska. Rekrutacja trwa od 1 lipca 2019 r. do 5 września 2019 r.

Uczelnia serdecznie zaprasza do zapisów na popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. „Akademia Miłośników Wiedzy” to projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Jego celem jest m. in. inspirowanie dzieci do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań oraz pokazanie fascynującego świata nauki.  Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach wiekowych: 6-7, 8-9, 10-11 lat, a ich program dostosowany jest do wieku uczestników. W tym samym czasie, natomiast w innej sali odbędą się również zajęcia z psychologiem przeznaczone dla rodziców w celu podniesienia ich kompetencji społecznych i wychowawczych m.in. umiejętności nawiązywania lepszych relacji z dziećmi, efektywniejszej komunikacji i skutecznego wspierania dzieci w rozwoju społecznym. Projekt jest kontynuacją działającego od sześciu lat Uniwersytetu Dziecięcego PSW. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Formularze zgłoszeniowe: http://www.pswbp.pl/index.php/rekrutacja-amw-/dokumenty-rekrutacyjne-ii-rok-20192020-amw?lang=pl

Więcej informacji:

ACEU pokój 335 R (budynek z zegarem, II piętro)

Nr tel.: 83 344 99 81, e-mail: [email protected]

Godziny (poniedziałek-piątek) 7:30 – 15:30


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Warsztaty fotograficzne z Adamem Pańczukiem

Dnia 2 grudnia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach odbyły się warsztaty dla młodzieży o fotografii dokumentalnej z panem Adamem Pańczukiem – polskim fotografem, którego prace były wielokrotnie pokazywane w polskich i zagranicznych galeriach oraz nagradzane w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych (m.in. BZ WBK, Grand Press Photo, Magnum Expression Award, Sony World Photography Awards).

Czytaj więcej »

Reklama