Reklama

Festyn w Styrzyńcu (zaproszenie)

Gmina Biała Podlaska Polecamy Ważne
Mapa

Wójt Gminy Biała Podlaska oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Styrzyńca oraz GOK Biała Podlaska, Szkoła Podstawowa i Zespół “Barwinek” zapraszają na Festyn Rodzinny w Styrzyńcu “Bierz Życie na Wesoło”. Już w niedzielę 7 lipca 2019! Start 13.00 park przy szkole w Styrzyńcu!


materiał: Biała Podlaska gmina
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Styrzyniec: Marek Jańczuk – odkrywa sekrety kamieni

Pozytywnie zakręcony działkowicz z Białej Podlaskiej Odkrywa sekrety kamieni Zaskakujące są niekiedy pasje ludzi zdawałoby się przeciętnych. Należy do nich Marek Jańczuk, który pozornie nie wyróżnia się niczym w gronie działkowców z POD „Piotruś” w Styrzyńcu. Na działce odziedziczonej po rodzicach uprawia warzywa i kwiaty. Zaskoczeniem jest natomiast wyposażenie wnętrza jego altany, którą skromnie można uznać za pracownię badawczo-rękodzielniczą.

Czytaj więcej »

Sosnówka: Na Ludową Nutę! (galeria)

Ostatni akcent uświetnienia 2019 roku jako Roku Kultury Ludowej w Powiecie Bialskim wybrzmiał wczoraj (26 listopada) w Sosnówce. Gminny Ośrodek Kultury z dyrektor Jolantą Mikulską i Gminna Biblioteka Publiczna z dyrektor Teresą Harasimiuk, instytucje te wpadły na pomysł organizacji Gminnego Przeglądu Pieśni i Piosenki Ludowej “Na Ludową Nutę” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sosnówka – Marcina Babkiewicza. Niebawem film z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Reklama