Reklama

Festyn w Styrzyńcu (zaproszenie)

Gmina Biała Podlaska Polecamy Ważne
Mapa

Wójt Gminy Biała Podlaska oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Styrzyńca oraz GOK Biała Podlaska, Szkoła Podstawowa i Zespół „Barwinek” zapraszają na Festyn Rodzinny w Styrzyńcu „Bierz Życie na Wesoło”. Już w niedzielę 7 lipca 2019! Start 13.00 park przy szkole w Styrzyńcu!


materiał: Biała Podlaska gmina
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: „Babska Biesiada” (galeria)

Dziecięca Grupa Teatralna działająca w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprezentowała zabawną i nietuzinkową historię Czerwonego Kapturka. Zobaczyć można było w dwóch odsłonach występ Dorosłej Grupy Teatralnej działającej w Gminnym Ośrodku Kultury. Pierwszym z nich był oryginalny układ taneczny, natomiast w drugiej odsłonie zaprezentowano zabawny skecz oraz piosenki. Na scenie można było także podziwiać występ Zespołu „Jarzębina” z Paszenek, który przedstawił humorystyczne scenki.

Czytaj więcej »

Leśna Podlaska: Choinka i Dzień Babci i Dziadka w Starej Bordziłówce (galeria)

Dnia 2 lutego 2020r w świetlicy wiejskiej w Starej Bordziłówce odbyła się zabawa choinkowa połączona z uroczystością z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez Stowarzyszenie „Otwarta wieś” w Starej Bordziłówce przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Leśnej Podlaskiej. Święto Babci i Dziadka to dni, w których pragniemy okazać im wdzięczność za bezwarunkową miłość i okazywaną pomoc.

Czytaj więcej »

Reklama