Reklama

Rakowiska: Sportowy piknik rodzinny “Uśmiech dziecka na dzień dziecka” (film)

01 czerwca Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk, Wójt Gminy Biała Podlaska, Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Samorządowe Przedszkole w Rakowiskach zaprosili wszystkie dzieci na Sportowy Piknik Rodzinny w Rakowiskach ph. “Uśmiech dziecka na dzień dziecka”.

– To pierwszy Dzień Dziecka, jakie zorganizowało Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk przy współudziale gminy Biała Podlaska. Atrakcji jest niesamowicie dużo – mówi Dariusz Plażuk, Przewodniczący Rady Gminy Biała Podlaska.

Bogaty program przygotowanych atrakcji z pewnością nie pozwolił się nudzić. Na dzieci i rodziców czekał występ zespołu śpiewaczego “Margeritki” z Rakowisk, konkursy sportowe , tańce i zabawy z animatorem, malowanie twarzy, wesołe miasteczko oraz grill.

– Takich imprez w naszej gminie jest coraz więcej. Co najmniej w dwunastu miejscowościach uroczyście obchodzony jest Dzień Dziecka. W taki dzień składamy naszym dzieciaczkom życzenia, samych radości, zdrowia oraz marzeń dużych aż do samych gwiazd – mówi wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk.


materiał: gmina Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama