Reklama

Rakowiska: Sportowy piknik rodzinny “Uśmiech dziecka na dzień dziecka” (film)

01 czerwca Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk, Wójt Gminy Biała Podlaska, Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Samorządowe Przedszkole w Rakowiskach zaprosili wszystkie dzieci na Sportowy Piknik Rodzinny w Rakowiskach ph. “Uśmiech dziecka na dzień dziecka”.

– To pierwszy Dzień Dziecka, jakie zorganizowało Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk przy współudziale gminy Biała Podlaska. Atrakcji jest niesamowicie dużo – mówi Dariusz Plażuk, Przewodniczący Rady Gminy Biała Podlaska.

Bogaty program przygotowanych atrakcji z pewnością nie pozwolił się nudzić. Na dzieci i rodziców czekał występ zespołu śpiewaczego “Margeritki” z Rakowisk, konkursy sportowe , tańce i zabawy z animatorem, malowanie twarzy, wesołe miasteczko oraz grill.

– Takich imprez w naszej gminie jest coraz więcej. Co najmniej w dwunastu miejscowościach uroczyście obchodzony jest Dzień Dziecka. W taki dzień składamy naszym dzieciaczkom życzenia, samych radości, zdrowia oraz marzeń dużych aż do samych gwiazd – mówi wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk.


materiał: gmina Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Rurki Bum Bum szkolenie w Rakowiskach (zaproszenie)

Rakowiska i Biała Podlaska pierwszy raz mają szansę na rurowanie! Już we wtorek, 3 grudnia 2019r. o godz. 16:00 przy ul. Wspólna 74 w Rakowiskach w świetlicy wiejskiej przy Przedszkolu, Dawid Gacek poprowadzi szkolenie z bum bum rurek. Szkolenie dla nauczycieli, instruktorów, animatorów, opiekunów i nie tylko. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Kultura: Haftowane obrazy z Rakowisk

Upór i konsekwencja bywają pomocne w osiąganiu najbardziej ambitnych planów. Ta dewiza przyświeca mieszkance Rakowisk od dwudziestu lat. Dzięki niej udało się jej wyhaftować ponad 360 obrazów zaskakujących precyzją i kolorystyką.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama