Reklama

Siedlce i Parczew: PGE Obrót rusza w drogę na spotkanie z klientami

PGE Obrót, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, już po raz trzeci na czas wakacji przygotowała mobilne strefy informacyjne. Będzie można je spotkać w 23 miejscowościach na terenie 5 województw. Od 30 czerwca do 15 września pracownicy PGE Obrót odwiedzą m.in. Chełm, Zamość, Błędów, Stalową Wolę, Sieradz, Białystok, Piotrków Trybunalski, Wysokie Mazowieckie, Biłgoraj, Żyrardów. Przy okazji lokalnych wydarzeń spotkają się z mieszkańcami, opowiadając im o produktach i usługach przygotowanych dla nich przez największego sprzedawcę energii. Bardzo ważnym elementem strefy informacyjnej jest część edukacyjna oraz działania ostrzegające klientów, zwłaszcza osoby starsze, przed nieuczciwą konkurencją i oszustami, którzy co jakiś czas podszywają się pod PGE. Seniorzy otrzymają praktyczne, małe gadżety z instrukcją, jak nie dać się oszukać i gdzie szukać pomocy w przypadku wątpliwości.

– „Bezpiecznie, wygodnie i blisko” to hasło przewodnie tegorocznej edycji mobilnych stref informacyjnych PGE. Dobrze oddaje ono naszą troskę o klientów. Ze względu na ich potrzeby rozwijamy naszą działalność, stawiając na różne wygodne kanały kontaktu i obsługi. Widzimy, że stają się oni coraz bardziej świadomymi uczestnikami rynku sprzedaży energii, oczekując od nas doradztwa w tym zakresie, dlatego szukamy takich okazji do bezpośrednich spotkań. Wakacje i lokalne wydarzenia są ku temu bardzo dobrą okazją – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Podczas rozmów z ekspertami będzie można m.in. poznać zalety wygodnych i ekologicznych rozwiązań oferowanych przez spółkę, takich jak np. eFaktura czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które jest zawsze pod ręką. Każdy, kto podczas wizyty w strefie informacyjnej dołoży cegiełkę do dbania o środowisko naturalne i wyrazi zgodę na otrzymywanie faktury elektronicznej, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Zabawa polega na wymyśleniu hasła promującego taką formę rozliczeń. Komisja konkursowa w każdej lokalizacji wybierze jednego zwycięzcę i nagrodzi go tabletem.

Do dyspozycji rodzin z dziećmi będzie namiot edukacyjny PGE pełen ciekawych atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Animatorzy zajmą się pociechami, a rodzice w tym czasie będą mieli swobodną możliwość, aby porozmawiać z pracownikami spółki. Przystanki mobilnej strefy informacyjnej PGE wraz ze szczegółową mapką lokalizacji oraz więcej informacji o samej akcji, można znaleźć na stronie www.zapewniamyenergie.pl.


materiał: PGE Obrót
tekst zdjęcia: Agnieszka Żurawska Specjalista Zespół Komunikacji Zewnętrznej i Wewnętrznej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W kręgu magicznego słowa (galeria)

Biała Podlaska Ciekawie wypadło spotkanie autorskie Elżbiety Kuc, przygotowane 14 listopada przez Dyskusyjny Klub Książki, istniejący przy filii nr 6 MBP. Autorka przypomniała swoją drogę twórczą od poezji do poradników medycyny naturalnej. – Słowo zawsze było moim żywiołem. Nauczyłam się pisać jeszcze w wieku przedszkolnym i wykorzystuję tę umiejętność w twórczym celu do dziś – mówi o sobie poetka, prozaiczka i naturoterapeutka.

Czytaj więcej »

Reklama