Reklama

Na rowerach upamiętnią 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego (zaproszenie)

Parafialna Grupa Rowerowa działająca przy parafii NNMP w Białej Podlaskiej oraz Brzeskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowo-Społeczne STRUMYK serdecznie zapraszają na rajd rowerowy z Białej Podlaskiej do Warszawy, który ma być formą upamiętniania 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Rajd objął Honorowym Patronatem prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. 

Rajd odbędzie się w dniach 1-4 sierpnia. Zapisy na rajd do 21 czerwca pod nr telefonu 512 225 909. Liczba miejsc ograniczona.

 


materiał: Biała Podlaska miasto / sport
plakat / info: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terespol: Spotkanie rodziny olimpijskiej (galeria)

11 stycznia 2020 r. odbyło się Spotkanie Noworoczne Rodziny Olimpijskiej. Warszawskie Centrum EXPO XXI gościło mistrzów i medalistów olimpijskich, trenerów, parlamentarzystów, członków korpusu dyplomatycznego, przedstawicieli świata nauki, kultury, medycyny, biznesu i dziennikarzy. Gościem honorowym wydarzenia był Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Nagroda Access City 2020 dla Warszawy

Nagrodę Access City 2020 przyznano w tym roku Warszawie, która zaangażowała osoby niepełnosprawne i osoby z potrzebami w zakresie dostępności, aby wspólnie uczynić miasto bardziej przystępnym. Dzięki temu udało się w krótkim czasie znacznie podnieść ogólną jakość struktury miejskiej i usług. Drugie miejsce przypadło Castelló de la Plana w Hiszpanii, trzecie – Skellefteå w Szwecji.

Czytaj więcej »

Reklama