Ogłoszenie

Reklama

Biała Podlaska: Zakończenie roku szkolnego w ZSO nr 3 (galeria)

Dziś (19 czerwca) we wszystkich polskich szkołach wybrzmiał ostatni dzwonek lekcyjny. Z tej okazji odbywały się uroczyste akademie podsumowujące miniony wytężony rok pracy. My pojawiliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Białej Podlaskiej. Podczas uroczystości m.in. podsumowano 20 lat działalności tutejszego gimnazjum, które własnie przechodzi do historii.

Na uroczystości obecni byli dyrektor ZSO nr 3 Przemysław Olesiejuk, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz oczywiście uczniowie. Swoją obecnością zaszczycili także prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk oraz dyrektor Gabinetu Prezydenta Wojciech Sosnowski.

– Staraliśmy się stworzyć wam jak najlepsze warunki do nauki i pracy. Mam nadzieję, że ta nasza misja powiodła się i większość z was te możliwości wykorzystała. Gratuluję wszystkim, którzy uzyskali sukces na swoją miarę. Dzisiejszy dzień jest dniem szczególnym. Wprowadziliśmy dziś dwa sztandary, jeden szkoły podstawowej, drugi gimnazjum. Ten sztandar gimnazjum widzicie po raz ostatni na takiej uroczystości. Sztandar ten przechodzi właśnie do historii – powiedział podczas przemówienia dyrektor Przemysław Olesiejuk.

– W imieniu naszej miejskiej społeczności, chciałbym za te dwie dekady, pracownikom, którzy stworzyli tę trudną i wymagającą szkołę podziękować. Daliście nam wszystkim przykład pedagogicznej powinności. Gratuluję nauczycielom oraz uczniom i ich rodzicom tego roku, który dla wszystkich was kończy się sukcesem, jak powiedział pan dyrektor, na miarę swoich możliwości. Życzę wam słonecznych i wesołych wakacji – powiedział na uroczystej akademii prezydent miasta Michał Litwiniuk.

Podczas uroczystości był czas na podziękowania dla nauczycieli, pracowników szkoły a także na nagrodzenie uczniów za wyniki w nauce i osiągnięcia. Podziękowanie za wieloletnią współpracę i pomoc otrzymał również z rąk dyrektora szkoły prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

 


materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Jakub(OvO)Sowa

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama