Reklama

Kryminałki: Dwukrotnie podpalany las w Okczynie

Piszczac: Pobicie bialczanina przy ulicy Cmentarnej. Pokrzywdzony dodatkowo stracił telefon. // Dokudów Pierwszy: Skosił trawę i przywłaszczył 10 bel siana… z nie swojej łąki. // Okczyn: Dwukrotne podpalenie ściółki leśnej. Uszkodzone drzewa na 1,2 ha. // Biała Podlaska: Melina u 66 latka. // Woskrzenice Duże: Wypadek 26 letniego motocyklisty. Stracił panowanie nad motorem, wywrócił się i wpadł do rowu. Trafił do szpitala. // Rowiny: 52 letni kierowca motoroweru z 1,9 promilami alkoholu w organizmie.

17.06.2019 r. PISZCZAC, ul. Cmentarna
Nieznani sprawcy dokonali pobicia mieszkańca gm. Biała Podlaska w ten sposób, że zadawali pokrzywdzonemu uderzenia pięściami, czym doprowadzili do jego upadku na podłoże, a następnie kopali leżącego po całym ciele, w wyniku czego doznał on obrażeń ciała. W trakcie zajścia doszło do zagubienia przez pokrzywdzonego telefonu marki Huawei P20 Lite, którego nie udało się odnaleźć, a który mógł zostać przywłaszczony po jego znalezieniu.

14.06.2019r. DOKUDÓW PIERWSZY,
Mieszkaniec gm. Łomazy dokonał samowolnego wykoszenia trawy z pola będącego własnością mieszkanki gm. Biała Podlaska , przywłaszczając nie mniej niż 10 bel siana, na szkodę zgłaszającej.

17.06.2019r. OKCZYN,
Nieznany sprawca dokonał dwukrotnego podpalenia ściółki leśnej, powstały pożar uszkodził drzewa sosnowe na obszarze ok. 1,2 ha. Wartość strat 3000 zł. Postępowanie prowadzi KP Terespol

17.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska w trakcie realizacji informacji własnej ustalili, że 66 mieszkaniec miasta w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia oraz papierosami bez polskich znaków akcyzy. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono osoby, które w dniu 17.06.19 kupiły od w/w tego typu alkohol. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.06.2019r. WOSKRZENICE DUŻE,
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 16.06.2019 r. w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Yamaha, 26-letni mieszkaniec gm. Terespol, trzeźwy, jadąc pasem do jazdy na wprost w kierunku m. Terespol, stracił panowanie nad jednośladem, doprowadzając do wywrócenia się, a następnie wpadł do pobliskiego rowu. Motocyklista doznał obrażeń ciała, przewieziony do szpitala.

17.06.2019r. ROWINY,
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 52-letniego mieszkańca gm. Wisznice będącego w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama