Reklama

Festyn rodzinny połączony z oddaniem pracowni rehabilitacji ruchem w SDS Międzyleś (zaproszenie)

Gmina Tuczna Polecamy
Mapa

Wójt Gminy Tuczna oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu Serdecznie Zapraszają na Uroczyste otwarcie Pracowni Rehabilitacji- Ruchem w nowo otwartym budynku przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzylesiu, które odbędzie się 30 czerwca 2019r. o godz. 14.00 Otwarcie połączone zostanie z VI Integracyjnym Festynem Rodzinnym.

W czasie trwania imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Na scenie odbędą się występy artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej, występ uczestników ŚDS w Międzylesiu w wierszu Jana Brzechwy pt Kaczka Dziwaczka jak również pokaz Pierwszej Pomocy, rodzinne potyczki i konkursy, zabawa z zespołem „Braci P”.

Ponad to: w proporcji dla najmłodszych proponujemy; bezpłatne dmuchane zjeżdzalnie, zabawy z animatorami, loteria fantowa –„ każdy los wygrywa”, warsztaty artystyczne, malowanie twarzy, bańki mydlane, lody, wata cukrowa, popcorn itp Dla osób dorosłych znajdą się między innymi: konsultacje pielęgniarskie – pomiar ciśnienia i cukru, ANALIZA SKŁADU CIAŁA – tylko za 10 zł, konsultacje z trenerem personalnym, konsultacje z dietetykiem, stoisko AVON itp. Festyn zwieńczy wspólne grillowanie i biesiadowanie.

Inwestycja rozbudowy ŚDS w Międzylesiu została zrealizowana w ramach projektu:
Projekt pn. „Poprawa dostępności infrastruktury społecznej w Gminie Tuczna”.
Projekt dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (Działanie 13.2 Infrastruktura usług społecznych). Wartość całkowita projektu to 416 917,32 zł.

Kwota dofinansowania stanowi 85% kosztów kwalifikowanych i wynosi: 354 379,70 zł.
Celem głównym projektu jest zwiększenie dostępu do usług społecznych na terenie Gminy Tuczna w zakresie opieki i rehabilitacji osób z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością umysłową poprzez stworzenie infrastruktury niezbędnej do jej świadczenia.


materiał: Gminy Tuczna
tekst : Monika Czubla SDS Międzyleś
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wisznice: Otwarcie nowego budynku Komisariatu Policji (galeria)

Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Wisznicach. W uroczystości wzięli udział: Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Sylwester Tułajew, I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak, przedstawiciele samorządów, kadra kierownicza lubelskiego garnizonu na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji w Lublinie insp. Robertem Szewcem. Sekretarz Stanu w MSWiA przekazał symboliczny klucz do nowego budynku komisariatu Komendantowi tej jednostki.

Czytaj więcej »

Reklama