Reklama

Wystawa “Mistrzowie Polskiego Plakatu” z kolekcji Krzysztofa Dydo (zaproszenie)

Biała Podlaska Kultura
Biała Podlaska, Galeria Podlaska, ul. Warszawska 12 Mapa

Galeria Podlaska w Białej Podlaskiej (ul. Warszawska 12) serdecznie zaprasza na wystawę “Mistrzowie Polskiego Plakatu”, którą oglądać można od 08 czerwca. Wernisaż i spotkanie z twórcą wystawy odbędzie się we wtorek 2 lipca o godz. 18.00. 

Na wystawie można zobaczyć plakaty zaprojektowane przez artystów do własnych indywidualnych wystaw. Wśród autorów: W. Świerzy, J. Młodożeniec, W. Wałkuski, J. Sawka, Stasys Eidrigevicius, J. Lenica, R. Cieślewicz, Fr. Starowiejski, H. Tomaszewski, Kalarus, R. Olbiński i inni.


materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
plakaty: Galeria Podlaska w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Platerka del Arte (zaproszenie)

II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego Galeria Podlaska 1919 – 2019 Platerka Del Arte wystawa twórczości.

Czytaj więcej »

Parczew: Rusza projekt Caritas dla seniorów i młodzieży (zaproszenie)

Warsztaty plastyczne, spotkania z książką, muzyczne inspiracje, wycieczka integracyjna – tak wyglądać będzie realizowany przez Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Parczewie projekt pn.: „Międzypokoleniowe spotkania z kulturą, sztuką i edukacją prozdrowotną”. Przez 11 tygodni seniorzy z gminy Parczew będą podnosić jakość swojego życia w sferze społecznej, edukacyjnej i kulturalnej, a młodzież weźmie udział w integracji międzypokoleniowej, spędzi twórczo czas i rozwinie swoje pasje.

Czytaj więcej »

Reklama