Reklama

Małaszewicze: Dzień Dziecka – festyn jakiego świat nie widział!

Moc atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych, wspaniała atmosfera, radość i uśmiech to niewątpliwie atuty festynu z okazji Dnia Dziecka. W tym roku obchodzony był hucznie 05 czerwca, a organizatorzy zadbali, aby był to dzień niezapomniany. Amatorzy sportu mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych. Tradycyjnie odbył się Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły, nie mogło również zabraknąć meczu piłki nożnej i rozgrywek w piłkę siatkową.

Szkolny zespół wokalno – instrumentalny umilił czas pięknymi aranżacjami muzycznymi, zaś zespół „Obertas” zaprezentował ciekawe układy taneczne. Dużą dawkę rozrywki zapewnił Wodzirej Fantomasz, który porwał wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Wśród najmłodszych największe emocje wzbudziły dmuchane zjeżdżalnie. Dużym powodzeniem cieszyła się bezpłatna loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a fanty były bardzo atrakcyjne.

Imprezie towarzyszyły również atrakcje przygotowane przez funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji o zagrożonych wyginięciem gatunkach roślin i zwierząt oraz oglądały okazy CITES. Chłopcy jak zawsze zainteresowani byli prezentacją sprzętu oraz wyposażeniem samochodu służbowego. Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci okazał się czworonożny Dasti. Jego przewodnik ciekawie opowiadał o codziennej pracy swego pupila, jego umiejętnościach i sukcesach.

W trakcie festynu w stołówce szkolnej serwowane były smaczne hot – dogi, napoje i lody. Chcemy w tym miejscu serdecznie podziękować naszym Partnerom i Sponsorom za wszelką pomoc i wsparcie w organizacji wszystkich atrakcji oraz za ufundowanie nagród. Są wśród nich: Urząd Gminy Terespol, GCK w Kobylanach, GOPS w Terespolu, Rada Rodziców, Delikatesy Centrum w Małaszewiczach, Firma Handlowa Panda z siedzibą w Białej Podlaskiej, Moje Bambino, PH Conkret Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej.


materiał:Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
tekst i zdjęcia: Katarzyna Krawczyk – dyrektor Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Małaszewicze: Stara zwrotnica pomoże zostać pracownikiem nowoczesnej kolei

Niewykorzystywane urządzenia trafiają do uczniów kolejowych kierunków, by pomagać w nauce. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspierają kształcenie przyszłych kolejarzy m.in. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Siedlcach. Kolejny raz przekazano tam nieużywane już na torach elementy sterowania ruchem kolejowym. Siedlecka szkoła jest jedną z ośmiu, które otrzymały sprzęt służący nauce zawodu. W Zespole Szkół im. Wł. Reymonta w Małaszewiczach zainstalowany zostanie używany system rozrządowy z elementów rozbiórki przebudowanych tras kolejowych na terminalach i rozbudowie sieci kolejowej w związku z inwestycjami w Jedwabny Szlak.

Czytaj więcej »

Kodeń: Szkolny zastęp św. Mikołaja (galeria)

6 grudnia 2019r. do Szkoły Podstawowej w Kodniu zawitał Święty Mikołaj. Od samego rana miał pełne ręce roboty. Wraz ze swoimi pomocnikami – Aniołami, Diabełkami, Elfami i Reniferem – odwiedził wszystkie klasy taszcząc ogromny wór prezentów.

Czytaj więcej »

Reklama