Reklama

Małaszewicze: Dzień Dziecka – festyn jakiego świat nie widział!

Moc atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych, wspaniała atmosfera, radość i uśmiech to niewątpliwie atuty festynu z okazji Dnia Dziecka. W tym roku obchodzony był hucznie 05 czerwca, a organizatorzy zadbali, aby był to dzień niezapomniany. Amatorzy sportu mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych. Tradycyjnie odbył się Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły, nie mogło również zabraknąć meczu piłki nożnej i rozgrywek w piłkę siatkową.

Szkolny zespół wokalno – instrumentalny umilił czas pięknymi aranżacjami muzycznymi, zaś zespół „Obertas” zaprezentował ciekawe układy taneczne. Dużą dawkę rozrywki zapewnił Wodzirej Fantomasz, który porwał wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Wśród najmłodszych największe emocje wzbudziły dmuchane zjeżdżalnie. Dużym powodzeniem cieszyła się bezpłatna loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a fanty były bardzo atrakcyjne.

Imprezie towarzyszyły również atrakcje przygotowane przez funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji o zagrożonych wyginięciem gatunkach roślin i zwierząt oraz oglądały okazy CITES. Chłopcy jak zawsze zainteresowani byli prezentacją sprzętu oraz wyposażeniem samochodu służbowego. Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci okazał się czworonożny Dasti. Jego przewodnik ciekawie opowiadał o codziennej pracy swego pupila, jego umiejętnościach i sukcesach.

W trakcie festynu w stołówce szkolnej serwowane były smaczne hot – dogi, napoje i lody. Chcemy w tym miejscu serdecznie podziękować naszym Partnerom i Sponsorom za wszelką pomoc i wsparcie w organizacji wszystkich atrakcji oraz za ufundowanie nagród. Są wśród nich: Urząd Gminy Terespol, GCK w Kobylanach, GOPS w Terespolu, Rada Rodziców, Delikatesy Centrum w Małaszewiczach, Firma Handlowa Panda z siedzibą w Białej Podlaskiej, Moje Bambino, PH Conkret Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej.


materiał:Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
tekst i zdjęcia: Katarzyna Krawczyk – dyrektor Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

„Odjazdowe zakończenie wakacji” w Multicentrum (zaproszenie)

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na edukacyjne warsztaty pod hasłem „Odjazdowe zakończenie wakacji”, które odbędą się 29.08.2019 r. o godzinie 16.00. Wielu atrakcjom czekającym na uczestników wydarzenia będzie towarzyszył motoryzacyjny klimat.

Czytaj więcej »

Terespol: Jarmark Rękodzielniczy (film)(galeria)

W niedzielę 11 sierpnia odbył się w parku miejskim Jarmark Rękodzielniczy, w którym wzięło udział wielu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników z naszego regionu oraz z Białorusi. Każdy mógł wziąć udział w ciekawych warsztatach: kowalskich, tkackich, wikliniarskich czy też garncarskich dla najmłodszych przygotowano dmuchane zamki.

Czytaj więcej »

Piszczac: Festyn z przestrogą! Bawiła się Dobrynka! (galeria)

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Terespolu uczestniczyli w Festynie Rodzinnym, który odbył się w minioną sobotę w miejscowości Dobrynka. Funkcjonariusze przygotowali dla uczestników stoisko policyjne. Nie zabrakło również informacji na temat bezpiecznego wypoczynku w ramach prowadzonej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Czytaj więcej »

Reklama