Reklama

Małaszewicze: Dzień Dziecka – festyn jakiego świat nie widział!

Moc atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych, wspaniała atmosfera, radość i uśmiech to niewątpliwie atuty festynu z okazji Dnia Dziecka. W tym roku obchodzony był hucznie 05 czerwca, a organizatorzy zadbali, aby był to dzień niezapomniany. Amatorzy sportu mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych. Tradycyjnie odbył się Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły, nie mogło również zabraknąć meczu piłki nożnej i rozgrywek w piłkę siatkową.

Szkolny zespół wokalno – instrumentalny umilił czas pięknymi aranżacjami muzycznymi, zaś zespół „Obertas” zaprezentował ciekawe układy taneczne. Dużą dawkę rozrywki zapewnił Wodzirej Fantomasz, który porwał wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Wśród najmłodszych największe emocje wzbudziły dmuchane zjeżdżalnie. Dużym powodzeniem cieszyła się bezpłatna loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a fanty były bardzo atrakcyjne.

Imprezie towarzyszyły również atrakcje przygotowane przez funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji o zagrożonych wyginięciem gatunkach roślin i zwierząt oraz oglądały okazy CITES. Chłopcy jak zawsze zainteresowani byli prezentacją sprzętu oraz wyposażeniem samochodu służbowego. Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci okazał się czworonożny Dasti. Jego przewodnik ciekawie opowiadał o codziennej pracy swego pupila, jego umiejętnościach i sukcesach.

W trakcie festynu w stołówce szkolnej serwowane były smaczne hot – dogi, napoje i lody. Chcemy w tym miejscu serdecznie podziękować naszym Partnerom i Sponsorom za wszelką pomoc i wsparcie w organizacji wszystkich atrakcji oraz za ufundowanie nagród. Są wśród nich: Urząd Gminy Terespol, GCK w Kobylanach, GOPS w Terespolu, Rada Rodziców, Delikatesy Centrum w Małaszewiczach, Firma Handlowa Panda z siedzibą w Białej Podlaskiej, Moje Bambino, PH Conkret Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej.


materiał:Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
tekst i zdjęcia: Katarzyna Krawczyk – dyrektor Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama