Reklama

Jubileusz zespołu Sitniczanie – 40 lat! (zaproszenie)

Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

Wójt Gminy Biała Podlaska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Zespół Ludowy ” Sitniczanie” serdecznie zapraszają na Jubileusz 40 – Lecia Twórczości Artystycznej Zespołu Ludowego ” Sitniczanie” 8 Czerwca 2019 r


materiał: Gmina Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sławacinek Stary: Radosne kolędowanie (galeria)

Dorocznym tradycjom wspólnego kolędowania na chwałę Bożej Dzieciny stało się zadość. W sobotnie popołudnie 4 stycznia sala świetlicy wiejskiej w Sławacinku Starym wypełniła się do ostatniego miejsca. Z inicjatywy miejscowego zespołu śpiewaczego koncertowały trzy grupy ludowe: Jutrzenka z akompaniamentem harmonisty Zdzisława Marczuka, Sitniczanie z akordeonistą Jakubem Gdelą i Barwinek z akordeonistą Andrzejem Stępką i grającym na bębenku Janem Juźko.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Inauguracja Obchodów jubileuszu 50-lecia Filii AWF (galeria)

25 listopada w Filii AWF w Białej Podlaskiej odbyła się gala inaugurująca obchody jubileuszu 50-lecia uczelni. Tego dnia uhonorowano piękną akademią wieloletniego rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie prof. Henryka Sozańskiego, Honorowego Obywatela Białej Podlaskiej, który obchodzi w tym roku jubileusz 80 urodzin i 60-lecie pracy naukowej.

Czytaj więcej »

Reklama