Reklama

II edycja imprezy AmiBP Party (zaproszenie)

od do
Gmina Zalesie Ważne
Mapa

W dniach 13-14 lipca 2019 r. w Gospodarstwie agroturystycznym „Kraciówka” w Koczukówce k. Białej Podlaskiej odbędzie się II edycja imprezy AmiBP Party czyli zlot miłośników retro komputerów w Białej Podlaskiej. Startujemy w dniu 13.07.2019 r. (sobota) o godzinie 12.00. Party kończymy 14.07.2019 (niedziela) około godziny 11-ej.

Koszty:
– nocleg bez wyżywienia 40 zł/os. (ze śniadaniem 55 zł/os.)
– nocleg z pełnym wyżywieniem (dwudaniowy obiad, kolacja (grill), śniadanie) na dzień dzisiejszy wynosi 115 zł/os płatne organizatorom w dniu przybycia.
Osoby zainteresowane wcześniejszym przyjazdem na miejsce, w którym odbędzie się impreza rezerwacje oraz płatności za nocleg proszę dokonywać indywidualnie z właścicielem gospodarstwa.

Rezerwację noclegów proszę dokonywać na hasło Amiga, tel: 604 535 579;

Osoby zainteresowane proszę o wstępne zadeklarowanie się w sprawie udziału w imprezie do dnia 02.07.2019 r. W treści komentarza proszę o podanie daty przyjazdu oraz informacji jeżeli nocleg ma być bez wyżywienia – ułatwi to nam rezerwację noclegów bez zbędnego zamieszania: formularz udziału

– wstęp na imprezę:
osoby, pary, rodziny z retro sprzętem – 20 zł,
reszta świata – 20 zł/osoba,
kobiety i dzieci – wstęp wolny.

Dojazd na Party:
Z Białej Podlaskiej kierujemy się w stronę Terespola (granicy państwa) drogą krajową nr 2. W miejscowości Woskrzenice przy stacji paliw Lotos skręcamy w lewo (na lewym poboczu jest reklama Gospodarstwa Agroturystycznego, w którym odbywa się AmiBP Party), następnie jedziemy cały czas drogą i na zakręcie 90 stopni skręcamy w prawo (reklama Gospodarstwa Agroturystycznego), za skrzyżowaniem (droga w lewo) za około 400 – 500 m po prawej stronie na poboczu będzie kajak postawiony pionowo i droga żużlowa, w którą skręcamy na Party Place.

 


materiał: AmiBP Party
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Nowe komputery dla biblioteki gminnej

Poszerzenie oferty Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach w ramach Programu Instytutu Książki ,,Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019 ‘’ Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach została zakwalifikowana do Programu Instytutu Książki ,,Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019’’

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zlikwidowali nielegalnie działający salon gier

Bialscy policjanci działając wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego po raz kolejny prowadzili działania skierowane na walkę z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze ujawnili działający na terenie miasta lokal, służący do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Zabezpieczyli też znajdujący się tam sprzęt komputerowy, a do wyjaśnienia zatrzymana została pracownica lokalu. Prowadzone w tej sprawie postępowanie przygotowawcze wykaże, kto odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Czytaj więcej »

Klasyczna Roskosz 2019 (galeria)

Dnia 28 lipca w niedzielę w Roskoszy k/Białej Podlaskiej odbyła się 3 edycja złotu pojazdów zabytkowych i nietypowych – Klasyczna Roskosz 2019. W imprezie uczestniczyło około 200 pojazdów – samochodów i motocykli. Impreza miała charakter pikniku rodzinnego z wieloma atrakcjami dla dzieci oraz szeregiem konkursów dla wszystkich.

Czytaj więcej »

Reklama