Reklama

Biała Podlaska: Dzień Sportu Szkolnego i Dniem Dziecka w Szkole ZDZ (galeria)

30 maja 2019 r. w Szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej obchodzono Dzień Sportu Szkolnego połączony z Dniem Dziecka. Młodzież rywalizowała w grach i zabawach rekreacyjno – sportowych oraz konkursach słowno – muzycznych. Rywalizacja między-klasowa odbywała się w 6 konkurencjach sprawnościowych:

– biegi w workach,
– bieg parami z szarfą,
– „kółko – krzyżyk”,
– przeciąganie liny,
– tor przeszkód,
– „spróbuj nie rozbić jajka”.

Ponadto reprezentanci klas zmierzyli się z nauczycielami w konkurencji siłowej – przeciągania liny. Mocniejsi okazała się kadra pedagogiczna. W konkurencjach sportowych I miejsce zajęła klasa III THP i otrzymała tytuł SPORTOWEGO MISTRZA SZKOŁY. Na niższym stopniu podium stanęła klasa II WZ, a III miejsce przypadło klasie I TFI.

Obchody zakończył konkurs na najciekawszy wiersz o naszej szkole oraz konkurs klasowego śpiewania piosenek. Jury w składzie Agnieszka Jakoniuk – przewodnicząca oraz Anna Chmiel i Teresa Lewczyk wyłoniło zwycięzców konkursów. I miejsce w konkursie recytatorskim zajęła Klaudia Pawelec z klasy III TFI, II miejsce Kacper Tkaczyk z III THP. W konkursie piosenki I miejsce zajęła klasa III TFI, II miejsce klasa II TFL a III miejsce klasa III THP.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodki upominek, a najlepsi dyplomy. W imprezie dominował uśmiech, humor i dobra zabawa. Wszystkim gratulujemy.


materiał: Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama