Reklama

Kryminałki: Doprowadziła do zderzenia z BMW

Wczoraj po godz. 18:00 w miejscowości Kijowiec-Kolonia doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca VW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa BMW. Po tym drugie z aut zderzyło się z jadącym za nim passatem. W wyniku wypadku do szpitala trafiła jedna osoba. Policjanci ustalają okoliczności wypadku i apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00 w miejscowości Kijowiec Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki VW Bora, 19-letnia mieszkanka gm. Zalesie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, doprowadziła do zderzenia z BMW. Drugim autem kierował 31-letni mieszkaniec gm. Zalesie.

Po tym jadąca za BMW, 35-letnia mieszkanka tej samej gminy, chcąc uniknąć wypadku, zjechała na lewe pobocze oraz pole. Tam doszło do zderzenia kierowanego przez nią passata z BMW. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba, pasażerka BMW. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama