Reklama

Zalesie: Niemal ćwierć tony Franciszka Szabluka na MŚ Federacji WPA na Ukrainie

Franciszek Szabluk obronił tytuł mistrza świata w wyciskaniu sztangi leżąc Federacji WPA na Ukrainie oraz poprawił rekord świata z 230kg na 245kg w kategorii wagowej 100kg w kategorii wiekowej M60-64 EQ.


Również wspaniale spisali się jego zawodnicy z ULPKS Gaj Zalesie Ireneusz Czupryn zajął I miejsce w martwym ciągu wynikiem 172,5kg rekord życiowy w kategorii wagowej 90kg kategorii wiekowej M60-64. Konrad Czupryn II miejsce w kategorii Open w trójboju siłowym kategorii wagowej 110kg uzyskując wynik 592,5kg.

W Mistrzostwach Świata udział wzięło 490 zawodników z 20 krajów. Franciszek Szabluk gorąco dziękuje sponsorom Panu Danielowi i Edwardowi Tomaszuk właścicielom Firmy „Edwood” oraz Pani Małgorzacie Domagalskiej Prezes Firmy „Transgaz”.

 


materiał: sport / gmina Zalesie
tekst / zdjęcia: ULPKS Gaj Zalesie 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Odpowiedzą za niestosowanie się do wyroku sądu

Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali wczoraj dwóch mieszkańców powiatu, którzy kierowali pojazdami pomimo orzeczonego zakazu. Rekordzistą okazał się 60-latek z gm. Rokitno, który siedział za kierownicą opla, pomimo 5 aktywnych zakazów. Drugi z mężczyzn dodatkowo był nietrzeźwy. Teraz za swe czyny odpowiedzą przed sądem. Niestosowanie się do wyroku sądu zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama