Reklama

Łomazy: Ogólnopolski tydzień bibliotek także i tutaj… (galeria)

W Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach szczególne działania skierowali do najmłodszych mieszkańców gminy. Codziennie odbywały się zajęcia kulturalno – edukacyjne z udziałem dzieci z Przedszkola Samorządowego w Łomazach. Dzieci poznały księgozbiór , dowiedziały się jak funkcjonuje biblioteka oraz jakie panują w niej zasady. Zostały również wprowadzone w świat programowania i nowych technologii. Bibliotekarze pokazali dzieciom, że BIBLIOTEKA to miejsce, które ma dużo do zaoferowania. Można tutaj miło i ciekawie spędzić czas, a czytanie książek to wielka przyjemność.


materiał: GBP Łomazy
tekst: Agata Chwalewska GBP Łomazy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Prognoza gospodarcza 2020: nadal lekki wzrost

Wzrost polskiej gospodarki w tym i przyszłym roku powinien utrzymać się na poziomie 3,3 proc. PKB – przewiduje Komisja Europejska w prognozie gospodarczej z 2020 r. Gospodarka UE również będzie nadal rosnąć, choć w wolniejszym tempie. Wśród zagrożeń wymieniana jest m.in. epidemia koronawirusa „2019-nCoV”, wpływająca na zdrowie publiczne, działalność gospodarczą i handel.

Czytaj więcej »

Przerwa techniczna

Przerwa technicza Szanowny czytelniku. Za kilka chwil oddamy w Twoje ręce odświeżoną wersję naszego serwisu. Cały czas staramy się dostosowywać serwis do uwag zgłaszanych przez

Czytaj więcej »

Reklama