Reklama

Odbierz bezpłatnie sadzonki drzew w ramach akcji Narodowe Sadzenie Lasu

Nadleśnictwo Biała Podlaska zaprasza 26 kwietnia w godzinach od 9:00 do 18:00 po bezpłatnie sadzonki drzew. Sadzonki rozdawane są w ramach  ogólnopolskiej akcji społecznej pod nazwą “Narodowe Sadzenie Lasu”. 

Zainteresowane osoby mogą odebrać drzewka na placu przy biurze Nadleśnictwa Biała Podlaska (ul. Warszawska 37, 21-500 Biała Podlaska), by następnie zasadzić je w wybranym dla siebie miejscu poza terenami zarządzanymi przez Lasy Państwowe.

Inicjatorem akcji jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Jej celem jest szerokie zaangażowanie obywateli w pozytywne dla klimatu, środowiska i przyrody działanie, jakim jest sadzenie drzew.

 


materiał: Nadleśnictwo Biała Podlaska
info: Anna Sawicka, Specjalista Służby Leśnej
ds. gospodarki leśnej, Nadleśnictwo Biała Podlaska
zdjęcie: pixabay.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kultura: Stypendium Fundacji ,,Jestem Optymistą’’ dla Oliwii Spychel

Bycie optymistą to nie tylko pozytywne myślenie, to również mieć życzliwy stosunek do ludzi i otoczenia. Z pewnością nie brakuje nam takich mieszkańców powiatu bialskiego, którzy swoją postawą, a więc radością i uśmiechem zarażają innych. Dobrym przykładem jest 14-letnia Oliwia Spychel – skrzypaczka z Leśnej Podlaskiej, która w Dzień Optymisty, przypadający na dzień  21 sierpnia miała zaszczyt reprezentować nasz region na Światowym Festiwalu Optymizmu, który odbyły się a na terenie Cukrowni Żnin.

Czytaj więcej »

Reklama