Kryminałki: Niebezpieczni złodzieje sklepowi

Biała Podlaska: Dwóch złodziei w sklepie. Poturbowany ochroniarz próbujący zatrzymać sprawców. // Biała Podlaska: Kradzież alkoholu ze sklepu. W trakcie ucieczki sprawca rozbił szybę drzwi w drzwiach wejściowych. // Biała Podlaska: Obywatel Ukrainy okradziony z portfela w jednym ze sklepów. // Biała Podlaska: 21 latek z Terespola zatrzymany podczas prowadzenia auta. “Wydmuchał” 0,7 promila.

10.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Anny Jagiellonki
Pracownik ochrony sklepu zawiadomił, że dwóch nieznanych sprawców dokonało kradzieży artykułów spożywczych na szkodę firmy a następnie, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy grozili mu, szarpali się i kopali, po czym zbiegli ze skradzionymi artykułami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Dwóch nieznanych sprawców dokonało kradzieży czterech butelek alkoholu. Podczas ucieczki jeden ze sprawców uderzył swoim ciałem w drzwi wejściowe do sklepu, w wyniku czego rozbił w nich szybę na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
Na terenie sklepu, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, z kieszeni kurtki dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi oraz dokumentami na szkodę obywatela Ukrainy.

11.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 21-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym VW, będąc w stanie nietrzeźwości 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *