Reklama

Biała Podlaska: Platerka Mistrzem Rejonu!

22.03.2019 r. w Sworach rozegrany został Finał Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Wielki sukces odniosły lekkoatletki z Platerki , które pewnie zwyciężyły w biegu na dystansie 1200m w kategorii wiekowej 1999 – 2002. Dzięki temu w kwietniu udadzą się do Tomaszowa Lubelskiego aby walczyć o medale w Finale Wojewódzkim. Skład II LO im. E. Plater: Ewelina Przyłucka 2e, Martyna Michalczuk 2a, Wiktoria Remiszewska 3e, Wiktoria Kołakowska 3f, Paulina Bujnik 1c, Katarzyna Komacha 3d. opiekun pan Marek Romaniuk.


materiał: II LO im. E. Plater
tekst zdjęcia: II LO im. E. Plater
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Styrzyniec: Pasowanie uczniów

Gmina Biała Podlaska Uroczysty moment przeżyli 16 października grupa 12 pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu. Malcy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama