Logo - tylko napis 40px - blue

Reklama

Biała Podlaska: Najbardziej kolorowy bal karnawałowy w regionie! Gdzie? Przy Orzechowej!!! (galeria)

W dniu 07 lutego, w Zespole Szkół Specjalnych, już po raz szósty odbył się bal karnawałowy „Uśmieszek 2019”. Imprezę karnawałową poprowadziła p. Krystyna Minakowska przebrana za wróżkę, mając do pomocy p. Monikę Janiak, Monikę Ciok, Zytę Król również przebrane w karnawałowe stroje.

W pięknie udekorowanej szkolnej auli bawili się zarówno uczniowie naszej szkoły, ich rodzice oraz nauczyciele. Zdecydowana zaś większość uczestników balu była przebrana za postacie z bajek i baśni. Aby docenić pracę włożoną w wykonanie ciekawych kostiumów przygotowano konkurs na najbardziej interesujący strój karnawałowy w kategorii:
– uczniowie,
– rodzice,
– nauczyciele.
Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Pomocy Zespołu Szkół Specjalnych w
Białej Podlaskiej.

Z kolei Rada Rodziców ZSS ufundowała wszystkim uczniom paczki, które wręczał wprawdzie spóźniony, ale niecierpliwie wyczekiwany św. Mikołaj. Spragnieni lub głodni uczestnicy balu mogli również skorzystać z wcześniej przygotowanych kanapek oraz słodkiego poczęstunku przygotowanych w formie szwedzkiego stołu. W trakcie zabawy karnawałowej, na co niecierpliwie czekali wszyscy jej uczestnicy, odbyły się wybory królowej i króla balu. Królową balu została Agnieszka Makowska, zaś królem balu wybrano Krystiana Krasuskiego.

Oprawę muzyczną balu w Zespole Szkół Specjalnych zapewnił Sylwester Muchla znany pod pseudonimem artystycznym jako DJ Sylver zaś dodatkową atrakcją zabawy była możliwość zrobienia zdjęcia przez profesjonalnego fotografa p. Dariusza Bielinskiego.

Organizatorkami VI edycji balu były nauczycielki: p. Krystyna Minakowska, Monika Ciok, p. Monika Janiak oraz p. Zyta Król.


materiał: Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
tekst: Zespole Szkół Specjalnych
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama