Reklama

III Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej z udziałem „Serbinowa”

W dniach 19-20.01.2019, w Białej Podlaskiej rywalizowali siatkarze w III Turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej. Jest to jeden z czterech turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej.

Bardzo dobrze spisali się w zawodach siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Serbinów” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej. Pokonali w eliminacjach grupowych po 2:0 zespoły: MKS Skałkę Annopol, TPS Lublin oraz ulegli 1:2 UKS Tempo Chełm. W półfinale pokonali 2:1 zespół Avii Świdnik, a finale zrewanżowali się po emocjonującym pojedynku zespołowi z Chełma 2:1. W klasyfikacji końcowej zawodów uplasowali się na I miejscu. Po trzech turniejach zespół plasuje się na II miejscu. W dniach 02-03.03.2019 w Świdniku odbędzie się ostatni IV turniej, którego wyniki zadecydują o końcowej klasyfikacji Ligi Wojewódzkiej Młodzików.

Zespół wystąpił w składzie:
Sebastian Jachimski,
Kacper Pietruk,
Maciej Jasiński,
Hubert Librant,
Mikołaj Mazur,
Nataniel Jóźwiak,
Igor Kulawiec,
Mateusz Karpiuk.
Dominik Słowik– wyróżniony zawodnik turnieju


materiał: Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów”
tekst zdjęcia : Maciej Sobieraj
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Usłyszeli zarzuty kuplerstwa – wynajmowali mieszkania na godziny

Bialscy policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę miasta oraz jej 31-letniego znajomego podejrzanych o kuplerstwo. Do tego procederu miało dochodzić już od połowy ubiegłego roku na terenie powiatu bialskiego i łukowskiego. Wobec obydwojga prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zabezpieczyli 1000 litrów alkoholu i aparaturę do jego produkcji

Policjanci terespolskiego komisariatu podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej zlikwidowali nielegalnie działającą wytwórnie alkoholu. W prywatnym domu ujawnili nie mniej niż 1000 litrów gotowego produktu oraz 1300 litrów zacieru, a także aparatury gotowe do destylacji. Funkcjonariusze „przyłapali” 65-letniego właściciela posesji w trakcie wytwarzania trunku.

Czytaj więcej »

Reklama