III Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej z udziałem „Serbinowa”

W dniach 19-20.01.2019, w Białej Podlaskiej rywalizowali siatkarze w III Turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej. Jest to jeden z czterech turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej.

Bardzo dobrze spisali się w zawodach siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Serbinów” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej. Pokonali w eliminacjach grupowych po 2:0 zespoły: MKS Skałkę Annopol, TPS Lublin oraz ulegli 1:2 UKS Tempo Chełm. W półfinale pokonali 2:1 zespół Avii Świdnik, a finale zrewanżowali się po emocjonującym pojedynku zespołowi z Chełma 2:1. W klasyfikacji końcowej zawodów uplasowali się na I miejscu. Po trzech turniejach zespół plasuje się na II miejscu. W dniach 02-03.03.2019 w Świdniku odbędzie się ostatni IV turniej, którego wyniki zadecydują o końcowej klasyfikacji Ligi Wojewódzkiej Młodzików.