Kryminałki: Pożar mieszkania przy Przedszkolnej w Międzyrzecu

Okczyn: Włamanie do stodoły i kradzież elementów ciągnika. // Międzyrzec Podlaski: Pożar mieszkania w bloku przy Przedszkolnej. Częściowemu spaleniu uległo wyposażenie mieszkania. Nikt nie ucierpiał obyło się też bez ewakuacji mieszkańców sąsiednich mieszkań. // Biała Podlaska: Niefortunny manewr cofania w wykonaniu kierowcy BMW przy Witoroskiej. Cofając z posesji najechał na 58 letnią pieszą. Kobieta znalazła się w szpitalu.

08.01.2019r. OKCZYN,
Nieznany sprawca włamał się do drewnianej stodoły, a następnie z wnętrza dokonał kradzieży elementów ciągnika kluczy płaskich i oczkowych, wałka przekaźnika mocy z obudową, paliwa z baku ciągnika na szkodę mieszkańca Terespola.

10.01.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Przedszkolna
Dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim został poinformowany o pożarze mieszkania znajdującego się w bloku wielorodzinnym. Po zakończonej akcji gaśniczej ustalono, że częściowemu spaleniu uległo wyposażenie mieszkania, ponadto w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, nie ewakuowano mieszkańców bloku. Prawdopodobną przyczyną zaistnienia pożaru było nieumyślne zaproszenie ognia w pomieszczeniu mieszkalnym w jednym z mieszkań w/w bloku.

09.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Witoroska
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 9.01.2019r., na ulicy Witoroskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierujący samochodem marki BMW, wykonując manewr cofania z posesji najechał na pieszą znajdującą się na chodniku, która oczekiwała na przejście na drugą stronę ulicy. Piesza 58-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *