Kryminałki: Kradzież prądu w Leśnej Podlaskiej

Kodeń: Mieszkanka oszukana podczas zakupu w internecie kurtki zimowej. Zapłaciła za nią prawie 300 zł ale sprzedający, firma z Dąbrowy Górniczej nie wywiązała się z umowy. // Leśna Podlaska: Kradzież prądu w miejscu zamieszkania 40 letniego mężczyzny. // Terespol: 35 latek za kółkiem i “w towarzystwie” prawie 2 promili. // Terespol: Melina z alkoholem u 62 letniej kobiety.

11.11.2018r. KODEŃ,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Kodeń. Przez stronę internetową, która należeć miała do firmy z/s w Dąbrowie Górniczej, pokrzywdzona zakupiła kurtkę zimową za kwotę 297,60 zł, gdzie po wpłaceniu pieniędzy na podane konto bankowe do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionej kurtki oraz zwrotu pieniędzy.

09.01.2019 r. gm. Leśna Podlaska
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim realizując informacje własne ustalili, że 40-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, w swoim miejscu zamieszkania przy użyciu nielegalnego przyłącza omijającego układ pomiarowy, dokonał kradzieży energii elektrycznej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

09.01.2019r. TERESPOL, ul. Władysława Sikorskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo -Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,92 alkoholu w organizmie.

09.01.2019r. GM. TERESPOL,
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol na podstawie informacji własnej ustalili, że 62-letnia mieszkanka gm. Terespol trudni się rozlewaniem i nielegalną sprzedażną alkoholu, który sprzedała w miesiącach listopad – grudzień 2018 r. ustalonej osobie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *