Kryminałki: 23 i 27 letni włamywacze z gminy Kodeń

Biała Podlaska: Mieszkaniec ulicy Rzeźnianej oszukany przez sprzedającego gry komputerowe na portalu OLX.pl poprzez internet. // Piszczac: Mieszkaniec zakupił za pośrednictwem OLX.pl resory do Iveco. Okazały się jednak tak zużyte, że nie nadają się do użytku. // Kodeń: 23 i 27 latek sprawcami włamania do domu i kradzieży tostera. // Międzyrzec Podlaski: Marihuana przy 18 latku.

27 października 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Rzeźniana
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za mieszkańca Bełżyc wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl dwie gry komputerowe, które pokrzywdzony z Białej Podlaskiej kupił za kwotę 62 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego towaru.

27 listopada 2018 r., PISZCZAC, ul. Włodawska
Wczoraj terespolski komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl części samochodowe w postaci resorów do samochodu marki Iveco, które miały być w bardzo dobrym stanie technicznym. Pokrzywdzony z Piszczaca kupił je za 670 złotych i otrzymał przesyłkę, ale znajdowały się w niej elementy nie nadające się do użytku.

04 grudzień 2018 r., GMINA KODEŃ
Kryminalni z Terespola zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kodeń w wieku 23 i 27 lat, którzy w okresie od 20 października 2018 r. do 26 listopada 2018 r., na terenie gminy Kodeń, włamali się do budynku mieszkalnego, z którego ukradli toster o wartości 100 złotych, na szkodę mieszkanki Warszawy.

04 grudnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. 3 Maja
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki ujawnili przy 18-latku z Międzyrzeca Podlaskiego 16 gram marihuany.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk wz. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *