Kryminałki: Wandale zniszczyli elewację szkoły w Wisznicach

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany przez osobę podającą się za mieszkańca Wyszkowa. Przelał na konto “wyszkowianina” zaliczkę na poczet zakupu auta. Następnie nieuczciwy sprzedający zerwał z bialczaninem kontakt. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta uszkodził i zdewastował zaparkowany przy ul. Sikorskiego samochód. // Wisznice: Wandale dokonali uszkodzenia elewacji, okien i parapetów w budynku szkoły. // Biała Podlaska: 52 letnia mieszkanka gminy Biała Podlaska zatrzymana na ul. Orzechowej. Prowadziła auto “wspomagając się” 2,6 promilami alkoholu w organizmie.

01.11.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawca podający się mieszkańca Wyszkowa na stronie internetowej wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży samochodu osobowego, a po otrzymaniu od pokrzywdzonego przelewu w kwocie ustalonej, jako zaliczka wpłaconej na wskazany nr rachunku, zerwał kontakt i nie wywiązał się z warunków umowy.

03.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Generała Władysława Sikorskiego
Mieszkaniec Białej Podlaskiej, dokonał uszkodzenia zaparkowanego na parkingu osiedlowym samochodu, poprzez wgniecenie prawych przednich drzwi, zarysowanie powłoki lakierniczej drzwi, nadkoli oraz zatarcie oryginalnej powłoki lakierniczej substancją koloru czarnego i niebieskiego, na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.11.2018r. WISZNICE,
Nieustaleni sprawcy, dokonali uszkodzenia elewacji budynku szkoły poprzez pomalowane czarną farbą ścian elewacyjnych, okien, parapetów oraz ceglanych murków na szkodę szkoły.

05.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Orzechowa
Funkcjonariusze Wydziały Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 52-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska kierowała samochodem os. m-ki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie.

 

 

materiał:Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *