Reklama

Kryminałki: 200 litrów ropy „wyparowało” z baku Volvo w Terespolu

Terespol: Wypompowane 200 litrów oleju napędowego z baku ciężarowego Volvo. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany na jednym z portali internetowych. Zapłacił za buty Nike które do kupującego nie dotarły. // Biała Podlaska: 37 latek przywłaszczył powierzony mu złoty łańcuszek.

12.10.2018r TERESPOL
W nocy z 11/12.10.2018 r. nieznani sprawcy, ze zbiornika paliwa pozostawionego przy ulicy samochodu ciężarowego marki VOLVO dokonali wypompowania a następnie kradzieży oleju napędowego w ilości 200 litrów, na szkodę firmy transportowej.

23.08.2018r. BIAŁA PODLASKA
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego, oferował buty sportowe marki Nike Air Huarache. Pomimo przelania pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazany rachunek bankowy, nie przesłał mu zakupionego obuwia, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

11.08.2018r BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie własnej informacji ustalili, że 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, poprzez niezwrócenie w określonym terminie oraz zerwanie kontaktu z pokrzywdzoną, dokonał przywłaszczenia powierzonego mu mienia w postaci złotego łańcuszka na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

 

 

materiał:Komenda Miejska Policjiw Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchlarzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama